Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 114
    Neden hala bir cevap verilmedi.? Tiket attım, bana cevap veren STAFF bu sorundan haberdar olmadığı gibi yaptığım işlemi inkar edip ICS için SMS talep ettiğimi iddaa etmiş. Beni de tekrardan SMS doğrulaması yapmam için yönlendirmiş. Yani bi 5 cash daha gitsin diye.. Oyun yetkilisine güvenemeyecek miyiz?
    Last edited by PazarEsnafi; 02-12-2019 at 09:17 PM.

Sorun hala devam etmektedir ve bu konu hakkında hiçbir yetkiliden 2. bir açıklama yapılmamıştır.

an itibariyle 11 gün oldu. Cevap verin, olmuyor deyin biz de oynamayalım oyunu. Neden insanları mağdur ediyosunuz?

Junior Member
    hakikaten ayıp artık bu kadar insan mesaj atıyor bir cevap bile vermiyosunuz

Oyuna başlayalı 2 hafta oldu, kim bilir ömrümden kaç hafta eksildi?

Düzeltildi mi düzeltilmedi mi?

yapilan bakimda da bu sorun es geçilmiş anlasılan

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PazarEsnafi View Post
    yapilan bakimda da bu sorun es geçilmiş anlasılan
    hafftaya ve daha sonraki haftaya ertelendi

Arkadaşlar ben bugun trademi actim, sanirim sorun duzeltildi. Ama moderator hala guncelleme yapmadi

Junior Member
    Quote Originally Posted by PazarEsnafi View Post
    an itibariyle 11 gün oldu. Cevap verin, olmuyor deyin biz de oynamayalım oyunu. Neden insanları mağdur ediyosunuz?
    Karddeşim oynamayalım oynamasınada para yatırdık o nasıl olucak onu anlamıyorum 11 gun ne demek ya ? Adamlar aldı basını gıttı delı gıbı kasıyor ıtem yapıyor. o zaman gıdelım arestemı oynuyalım napalım yanı resmen sacmalık bu .