Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Angry Yeni server'a neden giremiyorum ?

bütün arkadaşlarım VEGA'da başladı bende manesde oynadığım fakat 1 yıldır giriş yapmadığım hesaba 3200 Npoint çektim oyuna tekrar başlamak için fakat şuan VEGA ve yeni hiç bir server'a almıyor "access to this server is currently unavailable for your account" bu hatayı veriyor. ya NPoint'imi iade edin yada bana VEGA'da character açmama izin verin.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Şu an için yeni sunuculardan sadece sirius için girişler mümkün yakın süreçte vega ve altara giriş açılabilir tarih belli değil gelişme olursa gerekli duyurular yapılmaktadır.

Yeni sunuculara girmek için nttnow uygulamasını mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yayında!

Yeni Sunucu Kayıtları Başladı!

dostum sadece sirius giris var sirius ta oynarim diyorsan basla durumun ben ve benim gibi bircok kisiyle ayni ise yani siriusta baslamayacaksan arkadaslarin altar veya vega da oynuyorsa kayitlar kapali ntt suan bir dayatma uyguluyor siriusa zorluyor benim dusuncem 1 2 hafta daha en az
    altar vega acilmaz bende cash icin para yukledim allahtan premium almadm durum boyle olunca koydugum parayi geri alip direkt ntt now uygulamasini silecem ki tekrar kayitlar acildiginda baslamamak icin sende kararini kisa surede ver jr acildi millet hizlanmaya basladi

Junior Member
    resmen sacmalık. bi bakıp baslıyım dedım. premıum aldım. ve hıc bır yenı servere gıremıyorum. eskı serverlere premıumsuzda gırerım. ayrıcabutun tanıdıklarım altar da baslamıs ben neden dayatma bır servere baslamak zorundayım ? bu zıhnıyet fazla yürümez..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akcay34 View Post
    resmen sacmalık. bi bakıp baslıyım dedım. premıum aldım. ve hıc bır yenı servere gıremıyorum. eskı serverlere premıumsuzda gırerım. ayrıcabutun tanıdıklarım altar da baslamıs ben neden dayatma bır servere baslamak zorundayım ? bu zıhnıyet fazla yürümez..
    NttNow programını indirip hesabınızı eşleştirme yaptınız mı?

Junior Member
    "NttNow programını indirip hesabınızı eşleştirme yaptınız mı?" ŞUAN BU UYGULAMADA YOK VE BEN HİÇBİR SERVERE GİREMİYORUM KAYIT DA YAPMIYOR HATA VERİYOR

Quote Originally Posted by gamesdepot View Post
    nttnow programını indirip hesabınızı eşleştirme yaptınız mı?
    nttnow play storeda yok ne zaman gelİcek

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YYURTSEVER16666666 View Post
    nttnow play storeda yok ne zaman gelİcek
    Aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

Google Play NTTNow

Junior Member
    yeni servere kayıt yaptırdım nttnowda telefon nosu hepsı fln tamam ama hala giremiyorm

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr_SpawN View Post
    yeni servere kayıt yaptırdım nttnowda telefon nosu hepsı fln tamam ama hala giremiyorm
    Nasıl bir sorun alıyorsunuz girişte ?