Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: delos

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

delos

Beyler delos droplari kaldırılmış ozaman delos mapi cop mu oldu şimdi hamer ts cikmicaksa delosta ne yapılacak şimdi Not farmcidegilim

Member SecretSpy's Avatar
    Nickname
    GenelPatron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    abyss gem kasabilirsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    oyun eskiden ucretsızdi Simdi Parali paran varsa oyna yoksa alt f4 cek dıyolar delos kapatılmısdir bilginiz olsun tum moblarin droplari kaldirilmıs arkadaslar ee nerde ne yapcaz sımdi nasıl oynayacaz oynu anasını aglatın ko nun nttgame bitti bu oyun

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Farmci değilim reis öyle meraktan sordum mafyalara iyi olmuş bu güncelleme ama delosada değişik birşeyler gelmesi gerek bence haritanın önemi azalicak çünkü

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ben ne olacağını biliyordumda, neyse artık.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Farmci değilim reis öyle meraktan sordum mafyalara iyi olmuş bu güncelleme ama delosada değişik birşeyler gelmesi gerek bence haritanın önemi azalicak çünkü
    iyi olmus dıyor herkes senın gibi babaparası ile yasamıyor hayatın zorlugu var 50 bin tl yatırıp oynmayı bende bılıyorum ama olmayan parayı nasıl yatıracan farm yapıp ıtem dizmeye calısan nekadar ınsan var o ts lerı hammerlari kulanmıomusun sen mardona gecıp alıyordun ustune sımdi pus dan cek kardes artık oyunun anasını aglatılar bıtırıdınız bu oyunu

Banned
    3 tane exp görevi var delosta, bi de abyss gem kasabilirsiniz, daha ne istiyosunuz

Banned
    Bu kızanların hepsi para pul diyenler tamamen delos çetesinin adamları olduğu için ağlıyor. Bende eziğim yamuk bowluyum ama cz eslant farm yapıyorum mecbur cunku delosta çeteler kastırmıyorlar. Sizde kasmayın... Nttgame nin bu gune kadar yaptığı en mantıklı güncelleme.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HedefBizmiyiz View Post
    oyun eskiden ucretsızdi Simdi Parali paran varsa oyna yoksa alt f4 cek dıyolar delos kapatılmısdir bilginiz olsun tum moblarin droplari kaldirilmıs arkadaslar ee nerde ne yapcaz sımdi nasıl oynayacaz oynu anasını aglatın ko nun nttgame bitti bu oyun
    Oyun şimdide ücretsiz he sen diyorsunki ben 4-5 saat farm yapım sonra paracıklarımı siteye satım cebime 3-5 harçlık girsin böyle oyunu tl gözüyle görenler zaten oynamasın.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Çeteler foruma çökmüş moruq fagssy lan bana baba parası diyen adam ben 3 senedir chara bitek pazar açtırmak için 400cash çekip pazar yapa yapa item dizdim merak ettiğin sorular varsa sor söyleyeyim oyuna hazir para yatırmaya karşıyım yatiranlara saygım var ama .