Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Deloscular GG

Banned
    Nickname
    AndyBOGARD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ILegendS
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Deloscular GG

Allahınıza kurban eciler bu güncelleme çok can yaktı cz coşacak

Banned
    bir delos mafyası ağlıyor, gözleri yaşlı,
    cz'ye bekliyorlar onu, paçaları yandı...

Banned
    Nickname
    AndyBOGARD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ILegendS
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 1Bizarro View Post
    bir delos mafyası ağlıyor, gözleri yaşlı,
    cz'ye bekliyorlar onu, paçaları yandı...
    Adamlara bu güncelleme çok ağır geldi kafayı yediler intihar haberleri gelir bugün

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hıc delosta kasmadım ama işin ucu bıze gelecek ben surekli hammer ve ts alan bırıyım farm yaparken en gerekli sey bunlar nasıl olcak pus dan mi alalım bumu yani

Senior Member
    Quote Originally Posted by HedefBizmiyiz View Post
    hıc delosta kasmadım ama işin ucu bıze gelecek ben surekli hammer ve ts alan bırıyım farm yaparken en gerekli sey bunlar nasıl olcak pus dan mi alalım bumu yani
    Şuan altar serverinde magic hammer fiyatı 185k hesaplarsan Pazarda satılan Genie hammer fiyatından yüksek fiyatta alıyorsun.Yani Sen magic hammer alaraktan daha çok zarar ediyorsun bunu araştırmadığın için aradaki farkı göremiyorsun.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Şansa erken bitti daha 3-4 yere Magic Hammer içeren mesaj atmıştım daha 9000 kere yazabilirdim: Magic Hammer ile ilgili...
    Şimdi sıra NTTGame ye baskı da...
    Görevden verdiği Dagger ların tekinin RPR si 160.000 civarı.
    40 tane yaratık kesince eskiyor. Eskiyi at yeniyi al ile Aska Cardinalcinin verdiği son Daggerlar da eskidi.
    CZ de Stone ve Troll de kastim vaar olan 5000 durabilirlikte ditti artık kesemiyor.
    RPR fiyatlarının ucuzlaması gerek.
    160.000+160.000 dagerler + 54.000 civarı ile başlıyor Chitin Shell RPR si 5 adette Chitin Shell
    Oyunda GB nin değeri artmışken Sistemin eski düzeyde olması yanlış.
    Eskiden 2 gb idi +7 Shard, şuan 20m - mukabilinde rpr fiyatları düşmesi gerekirken; Artmış olduğu gibi İtemlerin Eskime oranı da hızlanmış.
    Maradon BOSS lardan 57 atak uniq Stiletto düşürdüm şuan onlar takılı 60lv charda
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Şansa erken bitti daha 3-4 yere Magic Hammer içeren mesaj atmıştım daha 9000 kere yazabilirdim: Magic Hammer ile ilgili...
    Şimdi sıra NTTGame ye baskı da...
    Görevden verdiği Dagger ların tekinin RPR si 160.000 civarı.
    40 tane yaratık kesince eskiyor. Eskiyi at yeniyi al ile Aska Cardinalcinin verdiği son Daggerlar da eskidi.
    CZ de Stone ve Troll de kastim vaar olan 5000 durabilirlikte ditti artık kesemiyor.
    RPR fiyatlarının ucuzlaması gerek.
    160.000+160.000 dagerler + 54.000 civarı ile başlıyor Chitin Shell RPR si 5 adette Chitin Shell
    Oyunda GB nin değeri artmışken Sistemin eski düzeyde olması yanlış.
    Eskiden 2 gb idi +7 Shard, şuan 20m - mukabilinde rpr fiyatları düşmesi gerekirken; Artmış olduğu gibi İtemlerin Eskime oranı da hızlanmış.
    Maradon BOSS lardan 57 atak uniq Stiletto düşürdüm şuan onlar takılı 60lv charda
    sundresten 30k 40k civarı rpr oluyor itemlerin cogu. hammerlerdan çok daha ucuza geliyor. bilgin olsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kardes rpr ıcın sılotu terk etıgınde 100 tane adam saldırıyor sılota sirius da 90k dan alıodum ben afk olunca genıe hammer pc basında olunca magıc hammer basıyordum yani benım kızmam dakı tek sey bu yoksa delosta 60 lvl ıken gıttım dahada ugramadım sundirese 50k dan koysun magıc hammeri delosu ısterse harıtadan kaldırsın umurumda olmaz sundurestekı fıyatı dusursun ozaman magıc hammer saten olur mantık yani abi ama nttgame akılı pusdan ceksınler bız kazanalım siz yokmu siz akıl fısıkırıyor adamlardan

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    sundresten 30k 40k civarı rpr oluyor itemlerin cogu. hammerlerdan çok daha ucuza geliyor. bilgin olsun.
    Evet itemine göre değişiyor.
    Görev silahlarının rpr si aşırı pahalı aslında ucuz olması gerekirken. Mantıken bakarsak bu görev silahını kullanan kişi Pazar Açamayan veya İtem Alacak parası olmayan kişilerden oluşuyor. Pazar Açma mevzuna zaten bir ton yeni başlayan oyuncu oyun bırakırken, devam edenler ise RPR-POT parası yetiştiremiyor.

+70 char da var Quest itemi mevcut onuda kullanabilir hale getirmek için x2 BES x8 BUS ve basım için para gerek.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Konu neydi beyler? Ne kaçırdım ???
    "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" / "Her nefis ölümü tadacaktır."