Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Ics - otp onay kodu gelmiyor

DEĞERLİ OYUN YETKİLİLERİ;

MUHTEMELEN ZAMAN SENKRONİZASYONU NEDENİ İLE 10 KEZ ARD ARDA YANLIŞ GİRMİŞ OLDUGUM OTP KODU YÜZÜNDEN OTP BLOKE EDİLDİ BUNU TEKRAR AKTİF ETMEM İÇİN RESETLEMEM GEREKİYOR BİLDİĞİM KADARI İLE AMA https://otp.nttgame.com ADRESİNDEN GİRİŞ YAPTIGIMDA BENDEN TEK KULLANIMLIK ŞİFRE VEYA MOBİL ONAY İSTİYOR MOBİL ONAY BÖLÜMÜNDEN KODU GÖNDER BUTONUNA BASTIGIMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KOD GELMİYOR

MOBİL OPERATÖR TURKCELL

NOT: DİĞER TELEFONUMDAN İCS SİSTEMİNE GİRMİŞ OLDUGUM NUMARAMA MESAJ GÖNDERDİĞİMDE GELİYOR.

EKLEMİŞ OLDUGUM NOT DOĞRULTUSUNDA SORUN OPERATÖR VEYA BENİM CİHAZIMDA DEĞİL İCS SİSTEMİNİZDEKİ BİR HATADAN KAYNAKLI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM BUNUNLA İLGİLİ NE YAPMAM GEREKİYOR VEYA NE YAPABİLİRSİNİZ.

VE BU KOD GELMEMESİNE RAĞMEN ŞU AN'A KADAR 60 N POİNT KESİLMİŞ DURUMDA İLGİNİZİ BEKLİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR

Senior Member
    aynı şekilde bende madurum 2 gündür giremiyorum oyuna premium boşa gidiyor.100 cashe yakın harcadığım cash de cabası

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Son 1 saatir bir problem var kod gelmiyor 20 n-point gitti ama değişen bir şey yok denemeyin yarını bekleyin.

Junior Member
    Bende de buna benzer sorun var ilk başta oyundan attı sonrasında otp kodunu oyuna girerken kopyaladım orada hata verdi sonrasında ICS sistemine giriş yapmaya çalıştım ilk programdan otp koduyla denedim kodu yanlış dedi sonra telefonla kod almaya çalıştım sürekli olarak denediğimden ıcs sistemi kilitlendi sonrasından nttgame sitesine girdiğimde tekrar otp kodu alıp sistemi aktif etmek istiyordum fakat ıcs kod göndere tıkladığımda sürekli 5 npoint gidiyor fakat bana yeni bir kod gelmiyor dünden beri

Junior Member
    Konu güncel sorun devam etmekte

Junior Member
    bendede buna benzer bir sorun var konu başlığı açtım zaten ama ilgilen biri daha çıkmadı

Junior Member
    Dün gece saat 2 civarinda denediğimde kodlar geldi sorun çözüldü galiba arkadaşlar geçmiş olsun

konu kapanabilir