Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Knight Online Account Suspended

Uzun zamandır kullanmadığım bir hesabım vardı, hesabıma giriş yapmak istediğimde hareketsiz kaldığım için giriş yapmama izin vermiyor.Giriş yapamadığım içinde herhangi bir ticket kaydı veya yardım talebi oluşturamadım.Yardımcı olabilecek kimse varmı?.Teşekkürler.

Junior Member
    [QUOTE=Forathdor;1682973]Uzun zamandır kullanmadığım bir hesabım vardı, hesabıma giriş yapmak istediğimde hareketsiz kaldığım için giriş yapmama izin vermiyor.Giriş yapamadığım içinde herhangi bir ticket kaydı veya yardım talebi oluşturamadım.Yardımcı olabilecek kimse varmı?.Teşekkürler.[/QUOTE]

Aynı durum bende de mecvut. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Hem hesabı illegal aktivite yapmamasına rağmen askıya alacaksın hem de yardım etmeyeceksin. Ticket nereden atacağız biz? Kullanmadığımız başka hesap açıp NP mi alalım? Şu saçmalığa bir cevap verin.

ID:aligam55 ya düzeltin ya da şu sebepten diye söyleyin. Ya şu vardır ya bu demek saçmalığın dik alası.

Gelen hata şu şekildedir;

Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)

Junior Member
    Nickname
    REZNAT
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    AnatoliA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende de ayni sikinti var
    Sacmaliyorlar iyice
    Mynet postama kurtarma linkleride gelmiyor şimdi hiç giremiyorum karakterime artık