Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Question Nttnow Sorunları

Birçok kişinin yaşadığı Nttnow sorunları ne zaman bir çözüme ulaşacak? Iphone kullananlar ve telefonunu başına ''0'' koyarak kaydedenlerin uygulaması kitlendi ve mecburen yeni serverlara girmek için yakın çevresinden birinin numarasıyla kayıt oldu herkes. Bir ıphone kullanıcısı olarak telefonu sıfırladım Nttnow'u tekrar indirdim bu sefer de "you have already registered with another device" hatası aldım. Benim gibi bu mağduriyeti yaşayanlar için numara değiştirme ne zaman olacak? Aynı şekilde başına ''0'' olarak kaydettiğimiz numaralarımızı doğrusunu kaydetme imkanımız ne zaman olacak? Uygulama ne zaman sorunsuz çalışır hale gelecek? Bir uygulama yapıyorsunuz ve ilk defa kullanılan bir uygulamadan insanlardan hatasız kullanım bekliyorsunuz. Bu tür uygulama hataları ve istemsizce yapılan durumlar için bir geri dönüş, kurtarma olmalı. Getireceğiniz yeni güncelleme ile ben ve benim gibi birçok insan mağdur olacak. Umarım en kısa zamanda uygulamayı güncelleyip kimseyi mağdur etmeyecek şekilde çalışır hale getirirsiniz.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sayaç yayınından 1 gün önce yayınlandı appstoreda ve şans eseri 1 gün önce yani ilk indirenlerdenim hiç bir hata yaşamadım adamlar o kadar açıklama yaptı bi çok kişi oyunda hala hata alıyorsanız biraz kendinizi düşünün derim. Btfibonacci ios kimliğim ilk yorumunu görebilirsin

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Uygulamayı silenler için şu an yapabilecek bir şey yok , Numara değiştirme gibi bir seçenekte bulunmuyor yakın süreçte gelirse zaten detaylar açıklanır ancak şu an için her hangi bir gelişme bulunmuyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Sayaç yayınından 1 gün önce yayınlandı appstoreda ve şans eseri 1 gün önce yani ilk indirenlerdenim hiç bir hata yaşamadım adamlar o kadar açıklama yaptı bi çok kişi oyunda hala hata alıyorsanız biraz kendinizi düşünün derim. Btfibonacci ios kimliğim ilk yorumunu görebilirsin
    kardesım kımse bılgı falan vermedı bırcok ınsan 0 koyarak kaydettı hata alınca ondan sonra yayından söylemeye basladılar ve bunun sonucunda uygulamasını kıtleyenler yenı serverlarda oynamak ıcın esının dostunun arkadasının telefonundan kayıt yaptılar. Bunlar ılk defa kullanılan bır uygulamanın sonucunda olusan hatalar ve bunun bır kurtarımı gerı dönusumu olmalı. Benım aynı account uzerınde hem rosetta hem vega da charım var nttnow uygulaması yuzunden rosettadakı onca ıtemlı charım hıc mı olacak?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Uygulamayı silenler için şu an yapabilecek bir şey yok , Numara değiştirme gibi bir seçenekte bulunmuyor yakın süreçte gelirse zaten detaylar açıklanır ancak şu an için her hangi bir gelişme bulunmuyor.
    Madem bunların bır çözümü yoksa bunca insanın mağdurıyetı nolacak? Hesaplarına gıremeyecekler mı? Her ay dunya para yatır ama alelacele yapılan ve hıc bır bılgı verılmeden acılan bır uygulama yuzunden oyuna gıreme böyle bır sey var mı? Bu ınsanların sucu degıl bılıncsızce yapılan bır sey ve bunun bi çözümü olmalı.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlerjiiPp View Post
    kardesım kımse bılgı falan vermedı bırcok ınsan 0 koyarak kaydettı hata alınca ondan sonra yayından söylemeye basladılar ve bunun sonucunda uygulamasını kıtleyenler yenı serverlarda oynamak ıcın esının dostunun arkadasının telefonundan kayıt yaptılar. Bunlar ılk defa kullanılan bır uygulamanın sonucunda olusan hatalar ve bunun bır kurtarımı gerı dönusumu olmalı. Benım aynı account uzerınde hem rosetta hem vega da charım var nttnow uygulaması yuzunden rosettadakı onca ıtemlı charım hıc mı olacak?
    Ben yayından bi gün önce indirip hatasız kurdum dostum bence ihmali olan sizlersiniz tabii destek almanız haktır bişey demiyorum ona.

Junior Member
    NttNow numarayı yazıp next basınca bi hata verip 10 dk ban atıyor bu sorun tek bendemi var baska bu sorunu yasayan varmi ?