Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 72

Question Nttnow ve trade onaylama için sms gelmiyor

Merhabalar;
    2 Gündür uğraşmaktayım neredeyse 4 ayrı telefondan denedim ayrıca bunun için bilet açtım bana sorun gözükmediğini gsm operatör kaynaklı olduğunu söylediler gsm operatöre bağlanıp bunu çözebilecek her türlü işlemide yaptım velhasıl kelam nttgame'den hiçbir şekilde sms alamamaktayım ne NTTNOW uygulaması için telefonuma kod gelmekte ne de hesapta ticareti aktif etmek için 5 - 10 npoint harcadım kod ekranında bekliyor hiçbir şekilde sms gelmiyor bir iki gündür aynı sorundan dolayı bir kaç arkadaşımız müzdarip belli ki sistem bazı telefonlara kod yollamıyor biletten yazmama rağmen verilen cevap hiçbir işe yaramadı ilgi ve alaka sıfır destek sisteminin ne kadar amatör olduğunu gözlerimle görmüş oldum buradan gerçek bir yardım almak istiyorum zira 2 gündür beklemekteyim teşekkürler şimdiden.

günceldir acilen çözülmesi gerek

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Senin için şuan deneme yaptım herhangi bir problem gözükmüyor. Mesaj gelmekte. Cihaz ve hat kontrolü yapmanı tavsiye ederim.

anlaşılan yukarıda yazdığımı okumamışsın açtığım bilette'de gerekli kontrollerin yapıldığını ve bir sorun bulunmadığını söylediler o zaman bu sorunu yaşayıp konu açan onlarca arkadaş yalan söylüyor hiçbir şekilde kod gelmemekte tekrar ediyorum cihaz ve hat kontrolü yaptım operator ile görüşmeyi yapıp gerekli tüm kontrolleri yapıp bilgi aldım sonuç sıfır

Buyrun aynı problemi yaşayan bir arkadaş daha

Buyrun

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YOK
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    bu şirketin tam olarak merkezi neresidir türkiye mi amerika mi ingiltere mi neresi tam olarak.

net bilmemekle birlikte tarihçesinde ilk olarak İstanbul'da kurulduğu yazıyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mesai saatleri başladığında bilgi almaya çalışacağım.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Üstteki arkadaşa nazaran daha yapıcı olduğunuz için teşekkürler emin olun telefonların çoğuna yollasada yollama yapmadığı onlarca kişi var 3 gün oldu bekliyoruz nttnow ve trade için ikisi içinde gelmiyor

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Tags for this Thread