Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Saatlerce Tek Başına Slotlara Çöken oyunculara Mob Çekip Yatırmak BAN Sebebi midir?

Soru Konu başlığında mevcuttur. Cevaplamanızı rica ederim.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Tabii ki ban sebebidir. Slotlar kimsenin değildir KS yaparak slotu alabilirsin bu suç değil. Ama mob çekerek oyuncuları kayba uğratmak ceza sebebi

Registered Users
    Selam,

Slotlar tüm oyunculara açık. Yani bir oyuncuya ya da oyuncu grubuna gidip saatlerdir neden bu slottasınız, çıkın artık diyemezsiniz.

Eğer yaratık çekip, exp kaybetmelerine sebep olursan hesabın ceza alır evet.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Tabii ki ban sebebidir. Slotlar kimsenin değildir KS yaparak slotu alabilirsin bu suç değil. Ama mob çekerek oyuncuları kayba uğratmak ceza sebebi
    tamam da, 80 lvl oyuncu ile 50 lvl oyuncunun gücü bir değil ki, 80 lvl oyuncu slota çökü mob lara tek atarken nasıl ks atabilir düşük levelli oyuncular? o zaman slot kimsenin değildir sözü askıda olmuyor mu ki?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Slotlar tüm oyunculara açık. Yani bir oyuncuya ya da oyuncu grubuna gidip saatlerdir neden bu slottasınız, çıkın artık diyemezsiniz.

tamamdır teşekkür ediyorum.

Senior Member
    ceza alırsın dediklerine bakma bir şeyi söylemiyorlar karşıda öldürdüğün adam video çekmediği sürece ceza almazsın allaha şükür o tarz kontrol felan hak getire çünkü.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    ceza alırsın dediklerine bakma bir şeyi söylemiyorlar karşıda öldürdüğün adam video çekmediği sürece ceza almazsın allaha şükür o tarz kontrol felan hak getire çünkü.
    Dostum ben öldürmedim de öldüm. Yani bu kişiyi report edicem ama kanıt bulunmayacak ve hiçbirşey olmayacak. devamlı video kaydımın açık mı olması gerekiyor yani?

Senior Member
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Dostum ben öldürmedim de öldüm. Yani bu kişiyi report edicem ama kanıt bulunmayacak ve hiçbirşey olmayacak. devamlı video kaydımın açık mı olması gerekiyor yani?
    sevgili gmlerimiz modlarımız ve yapımcımıza göre öyleymiş komik ama burası knight online

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Selam,

Selam,

Eslant slotlarında görev bulunan mobların farm slotu olarak kullanılması banada saçma geliyor. Görev yapmayak isteyen parti veya şahıslar görev yapamıyor bu arkadaşlar farm yapıp oyundan gelir sağlayacak diye buna bir düzenleme gelmesi gerekir.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Selam,

konudan bağımsız bir öneride bulunmak isterim.Moradon & Folk & Tale bölgelerinde genellikle 1*40 level arası oyuncular oldugu için görevleri daha rahat yapıp level atlamaları için bu 3 bölgede Genie'nin çalışmaması gerektiğini düşünüyorum." +8 Yakmalık " diye tabir edilen Two Handed Sword & Maul & staff & Bow dropları LYCAN türlerinden düştüğü için bu yaratıklarda görev yapmak cok zor.