Results 1 to 5 of 5

Server başlarında yaşanan DC problemi ve telafi konusu

Merhabalar

Yeni serverlar açıldıktan sonra yaklaşık 1 gün süren DC problemlerinden sonra konu üstünden yapılan güncelleme de telafi çalışmaları sürmektedir gerekli işlemlerden sonra bilgi verilecektir konusunu göremiyorum incelemeler hala sürüyor mu acaba

Registered Users
    Selam,

Bu tür durumlarda yönetim bir toplantı yapıp, süreci değerlendirdikten sonra telafi olup olmayacağını karara bağlar.

Khenarth ekstra bir telafi olmayacağının bilgisini verdi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Bu tür durumlarda yönetim bir toplantı yapıp, süreci değerlendirdikten sonra telafi olup olmayacağını karara bağlar.

nttnow ön kayıt server değişimi vs konuları yüzünden geç başladık üstüne lag sorunu yüzünden exp kaybettik sıkıldık oyuna girmedik
    bu oyunu bizler oynuyoruz mağduriyeti biz yaşıyoruz aranızda oyunu illaki oynayanlar vardır ama nası düşünce yapısındasınız anlamış değilim 2 code la userları sevindirmek varken neden tepki çekme tarafını göze alıyorsunuz hala daha oyuna başlayamamış olanlar bile var cashlerini çekmişler premiumları boşa gidiyor
    benimde yaklaşık 60 saatlik dc pre kaybım var yüzde 20 de exp kaybım lwlım düşük diye önemsemiyorum ama farm yapmaya çalışırken aldığım tsler npc bufları zarara uğrattı baya

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    arkadaşlar serverların çökmesinin tek sebebi oyuncular! bence oyuncuların böyle bir şey yaptıklarından ötürü herkesten zorunlu 400kc çekmeleri söylenmelidir!

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Açıklama için teşekkürler