Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Chaos Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaos Hk.

Selam @Pochette Bey az önce yazmış olduğunuz cevap aşşağıdadır.

Merhaba , üslup bozukluğundan dolayı diğer konu gibi bu konuda çöpe taşınacaktır. Düzgün bir üslup kullandığınız takdirde herhangi bir konu çöpe taşınmamaktadır.
    Şimdi soruyorum size Neden Chaos eventtaki kxperi yakalamak banlamak için bir şeyler yapılmıyor? Yada yapılıyor da biz mi görmüyoruz ?

Yapılıyorsa Nelerdir? Bu konuyu bir tartışalım istiyorum artık. çünkü bana gına geldi her chaosta 3 4 tane kxper le oynamaktan.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Kardeşim yemin ediyorum bıktım caosdan oyundan ne güzel sağuttular az daha uğraşırlarsa çoğu kişi bırakır oyunu kesin olarak söylüyorum adam caosda hile ile 80 kill aldı suan hala oyunda adama beddua ettim küfür ban sebebi ya bize ban sadece adam oyunda cevap vermeye tenezül etmiyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sadece chaos etkinliğinde değil, oyunun genelinde oyun kurallarına uymayan kişiler için geliştirilmiş sistemler vardır. Bunlardan birisi Eryudes'in açtığı düzenli ceza alan oyuncular konusudur. Bununla birlikte hemen hemen her illegal etkinliği yakalayabilen Xigncode sistemi, sürekli çevrimiçi Gm'ler, CR ve DC platformlarıdır. Kısaca oyunda hiçbir illegal faaliyete izin verilmemektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byemrahholat02 View Post
    Kardeşim yemin ediyorum bıktım caosdan oyundan ne güzel sağuttular az daha uğraşırlarsa çoğu kişi bırakır oyunu kesin olarak söylüyorum adam caosda hile ile 80 kill aldı suan hala oyunda adama beddua ettim küfür ban sebebi ya bize ban sadece adam oyunda cevap vermeye tenezül etmiyor
    Yüksek skor alan herkes hileci değildir. 80 kill aldı bu kesin hilecidir diye düşünüyorsanız bu yanlış bir düşüncedir. Bu sayının çok çok üstünü alıp son 5dk hiçbir tuşa basmadan kahvesini içen yakın tanıdıklarım var. Eğer ki düşündüğünüz kişi gerçekten de hileciyse Discord üzerinden sadece sunucu ve nick yazarak bize iletebilirsiniz. Video çekerek de bu kişileri CR üzerinden bize iletebilirsiniz ama dediğim gibi 80 kill aldı bu hilecidir yanlıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Scorp_Lion arkadaşım suan oyunda aktif koxperler var peki online gm sirius da bulunuyormu pm veryim adam hala oyunda ben anlamıyorm ban yiyorlardır tabiki ama 1 hafta gbi sürede oda çoktan iş işten geçiyor adam tonla para kaldırıyor satıyor

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ama chaosa bir düzenleme gelmeli en azından isimler gozuksun herkesin bilgisayarı ful hızlı değil oyun açıkken video programı açınca tak kapanıyor benim pc mesela ksc alıyoruz isim çıkmıyor yetersiz kanıt diye kapatılıyor

En azından herkesin ismi herkese görünmeli chaosda .
    İsim gizlemenin mantığı ne anlamadım ben bu etkinlikte

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byemrahholat02 View Post
    Scorp_Lion arkadaşım suan oyunda aktif koxperler var peki online gm sirius da bulunuyormu pm veryim adam hala oyunda ben anlamıyorm ban yiyorlardır tabiki ama 1 hafta gbi sürede oda çoktan iş işten geçiyor adam tonla para kaldırıyor satıyor
    Benim sıkça kullandığım bir tabir var. Gm inlerine iniyor diye bunun anlamı şudur. Gm bir hesabı banladığında bu hesapla bağlantılı tüm hesapları da kapatır. Kasa hesabı olarak bilinen hesaplarda buna dahildir.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Ne diyelim biz kanser olmadan tüm kzperler ticariye dökmeden ban yer inş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Sadece chaos etkinliğinde değil, oyunun genelinde oyun kurallarına uymayan kişiler için geliştirilmiş sistemler vardır. Bunlardan birisi Eryudes'in açtığı düzenli ceza alan oyuncular konusudur. Bununla birlikte hemen hemen her illegal etkinliği yakalayabilen Xigncode sistemi, sürekli çevrimiçi Gm'ler, CR ve DC platformlarıdır. Kısaca oyunda hiçbir illegal faaliyete izin verilmemektedir.
    Üstat

Chaosta tpt acmiş bir kişiyi yakaladığını ispat edebilir misin ? Bence Edemessin çünkü yakalayamıyor. Youtube de Gold Arrow isimli kullanıcı 1.2k abonesi var. kxpla nasıl oynanır adam oturmuş videolar yapıyor ve sen diyorsun ki Hemen hemen her illegali yakalayan bir xincode sistemi var. İnan bana bunu her yerde söyleme gülerler.

Bak ben bir chaosu % 95 oraninda ilk 4 te bitiririm . Diez de Most populer achivesini açtığım çarlarım var. Ama artık bırak ilk 4'te bitirmeyi ilk 10 da zor bitirir hale geldik. chaosta 1. gidiyorum herif sürekli beni kesiyor. bakiyorum kim öldürmüş aynı kişi bakıyorum aynı kişi. Adam önce beni düşürüyor. sonra başlıyor diğerleri içerde bir tane değil ki 3 4 tane var. basıyorum shouttan ana bacı sövüyorum video kaydı alıyorum ( Şuan CR de var bakarsan görebilirsin ). İyide ben chaosa amme hizmeti vermeye mi giriyorum arkadaşım. 8m exp ve ödülünü almak için giriyorum. Sinir krizine girdiğimemi yanayım. Sinirden firlatıp kırdığım kulaklıgımamı yanayım . Kaybettiğim exp ve kutuyamı yanayım. yoksa oturup amele gibi sizin işinizi yaptığımamı yanayım?

Bu arada poşette bey konuya teşrif ederseniz bi zahmet sizin anladığınız üslüpta konuşmaya çalışıyoruz burada . ayıp oluyor ama

Buyur söz sende bekliyorum cevabını ?
    Last edited by Hanzo; 02-06-2019 at 11:27 AM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hanzo View Post
    Üstat

Chaosta tpt acmiş bir kişiyi yakaladığını ispat edebilir misin ? Bence Edemessin çünkü yakalayamıyor. Youtube de Gold Arrow isimli kullanıcı 1.2k abonesi var. kxpla nasıl oynanır adam oturmuş videolar yapıyor ve sen diyorsun ki Hemen hemen her illegali yakalayan bir xincode sistemi var. İnan bana bunu her yerde söyleme gülerler.

Bak ben bir chaosu % 95 oraninda ilk 4 te bitiririm . Diez de Most populer achivesini açtığım çarlarım var. Ama artık bırak ilk 4'te bitirmeyi ilk 10 da zor bitirir hale geldik. chaosta 1. gidiyorum herif sürekli beni kesiyor. bakiyorum kim öldürmüş aynı kişi bakıyorum aynı kişi. Adam önce beni düşürüyor. sonra başlıyor diğerleri içerde bir tane değil ki 3 4 tane var. basıyorum shouttan ana bacı sövüyorum video kaydı alıyorum ( Şuan CR de var bakarsan görebilirsin ). İyide ben chaosa amme hizmeti vermeye mi giriyorum arkadaşım. 8m exp ve ödülünü almak için giriyorum. Sinir krizine girdiğimemi yanayım. Sinirden firlatıp kırdığım kulaklıgımamı yanayım . Kaybettiğim exp ve kutuyamı yanayım. yoksa oturup amele gibi sizin işinizi yaptığımamı yanayım?

Bu arada poşette bey konuya teşrif ederseniz bi zahmet sizin anladığınız üslüpta konuşmaya çalışıyoruz burada . ayıp oluyor ama

Buyur söz sende bekliyorum cevabını ?
    Aynen doğru söylemişsin. ilk 4 de olan adamları bildikleri için ilk onlara oynuyorlar. 2 haftadır aynı k0xper kadrosuyla oynuyoruz alıştık artık. hatta base de 2 haftadır k0xp ile farm yapan bi okçu var dün gece pm attı chaos nasıl giriliyor diye, anlattım map alımını ama içerde k0xp açma dedim. inşallah seninle aynı odaya düşeriz dedi. wh ıvır zıvır intihar derken 15 kere ölerek 1. oldu. bu adam ilk defa chaosa girdi ve dağıttı çıktı. geçenlerde basede bi okçu vardı ban yiyen onun yüzünden 2 hafta karus tarafı baseye giremedi. uzaktan 3-5 en sağlam adamları kesip gidiyordu.