Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Chaos Hk.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    PC başındaki adam 20 tane kesim görevini yapamıyor.
    Genie ile tutmuşlar heryeri +9 set yapmış kxper yine kxper... Ha adı zart zurt, ha Genie....
    RPR geldi trade halen kapalı olduğu için Delosa gittim. 83lv 2 Berserker Warrior tutmuş 2 katıda. Magic Hamer kasıyor ve 3 gündür oradalar.
    NTTGame yönetimi RPR oranını-hızını artırmış - RPR fiyatı desen görev MD si 160k civarı bu silahın 2 tane olduğunu da hesaba kat.
    Akşamları base falan yaparım diye char kasıyordum ama görevden verilen 360HP potta bitmişken 1-2 mob kes 2 dk oturla char kasılmaz.
    Oyuna 1tl bile yatırmak için Oyun Yönetimi huzur vermeli. SGK mı ödüyorum TC bana çok hizmet veriyor. NTTGamede bir iktidar olduğuna göre Ganie li dahi olsa slotları boş tutmalı. NPoint al/Pot al PVP ye çık Free2Play nerede kaldı. Farmcılık nedir abicim, 7/24 slot tutuyorlar. Oyuna sıfırdan başladınız mı hiç.
    Uygulanan politika ile İnsanlar Mahrum-Muhtaç bırakılıyor. Premiuma zorlanıyor. Almayanda Kxperların önüne düşüyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hanzo View Post
    Üstat

Chaosta tpt acmiş bir kişiyi yakaladığını ispat edebilir misin ? Bence Edemessin çünkü yakalayamıyor. Youtube de Gold Arrow isimli kullanıcı 1.2k abonesi var. kxpla nasıl oynanır adam oturmuş videolar yapıyor ve sen diyorsun ki Hemen hemen her illegali yakalayan bir xincode sistemi var. İnan bana bunu her yerde söyleme gülerler.

Bak ben bir chaosu % 95 oraninda ilk 4 te bitiririm . Diez de Most populer achivesini açtığım çarlarım var. Ama artık bırak ilk 4'te bitirmeyi ilk 10 da zor bitirir hale geldik. chaosta 1. gidiyorum herif sürekli beni kesiyor. bakiyorum kim öldürmüş aynı kişi bakıyorum aynı kişi. Adam önce beni düşürüyor. sonra başlıyor diğerleri içerde bir tane değil ki 3 4 tane var. basıyorum shouttan ana bacı sövüyorum video kaydı alıyorum ( Şuan CR de var bakarsan görebilirsin ). İyide ben chaosa amme hizmeti vermeye mi giriyorum arkadaşım. 8m exp ve ödülünü almak için giriyorum. Sinir krizine girdiğimemi yanayım. Sinirden firlatıp kırdığım kulaklıgımamı yanayım . Kaybettiğim exp ve kutuyamı yanayım. yoksa oturup amele gibi sizin işinizi yaptığımamı yanayım?

Bu arada poşette bey konuya teşrif ederseniz bi zahmet sizin anladığınız üslüpta konuşmaya çalışıyoruz burada . ayıp oluyor ama

Buyur söz sende bekliyorum cevabını ?
    @Maglorex @CluTaah @Khenarth

Küfür nerde bana gösterir misiniz? Küfür Diyerek Hesabı yasaklamışsınız ayıp değil mi. Birde üsluptan bahsediliyor. Böylece görmüş olduk kimin karakterli kimin üsluplu olduğunu tebrik ederim sizleri. Burda bizim hesaplarla uğraşmak yerine 2 slot bakıp kxper banlasaydınız oyuna daha çok faydanız olurdu kanımca. Sizle Üslüpluda konuşulmuyor üslüpsuzda. Hadi bu hesabıda yasaklayın hiç bir suçu yokken. @ScORp_LiON , @Pochette Yaparsınız bilirim.

https://hizliresim.com/bVVRQV

Registered Users
    @Rougee2,

CR'de forum hesabının kapatılmasına sebep olan raporu gördüm. İçerisine hoş olmayan, küfürlü şeyler yazmışsın ve arkadaşlarımız da hesabını uzaklaştırmış.

Sebebi her ne olursa olsun, forum kurallarının ihlal edilmesine müsaade edemeyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    @Rougee2,

CR'de forum hesabının kapatılmasına sebep olan raporu gördüm. İçerisine hoş olmayan, küfürlü şeyler yazmışsın ve arkadaşlarımız da hesabını uzaklaştırmış.

Sebebi her ne olursa olsun, forum kurallarının ihlal edilmesine müsaade edemeyiz.
    Cr deki yazılan içinse eywallah sıkıntı yok ama orda sebep de küfür yerine daha açıklayıcı bir şekilde CR raporundaki yazılan küfür vs.. herneyse onu yazması kafiydi. daha açıklayıcı olurdu yani. Öyle olmadığı için ben son posttan zannettim sıkıntı yok yasaklayabilirsiniz. CR ye atmayız bizde chaostaki kxperlin videosunu. Kxperler de rahat rahat oynasın. Zaten bu gidişle bende kxpa yönelecem heralde . baydı bu muhabbet. hayat onlar a güzel. Hadi kal salıcakla

Birde az önce yazamadım yasaklamışlar .Bir Patch ile şunlar gelirse daha rahatlar chaos

1) Chaosta isimler görülecek.

2) Alt tuşuna basılan rank tablosu açılmayacak. Chaos'un süresi bitince çıkacak.

Böylece kimin 1. olduğu belli olamayacak , kimse şu birinci gidiyor diye adam seçmeyecek.
    isimler görünür vaziyette olunca da Kxper zaten uzaktan vura vura koşuyor. Skill ata ata koşuyor tıklıcan üstünü ismi tepede çıkacak.
    açaçaksın videoyu 10sn koşar vaziyette video aldın mı işlem tamam dır.
    Last edited by Rougee2; 02-06-2019 at 12:31 PM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    konuyu açan kişi ban yemiş olabilir. ancak halen foruma girebiliyor ve yazdıklarına cevap bekliyor. aynı şekilde bende cevap bekliyorum.

Senior Member conquerror's Avatar
    Nickname
    Mecanic
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yüksek skor alan herkes hileci değildir. 80 kill aldı bu kesin hilecidir diye düşünüyorsanız bu yanlış bir düşüncedir. Bu sayının çok çok üstünü alıp son 5dk hiçbir tuşa basmadan kahvesini içen yakın tanıdıklarım var. Eğer ki düşündüğünüz kişi gerçekten de hileciyse Discord üzerinden sadece sunucu ve nick yazarak bize iletebilirsiniz. Video çekerek de bu kişileri CR üzerinden bize iletebilirsiniz ama dediğim gibi 80 kill aldı bu hilecidir yanlıştır.
    Tanışıyoruz sanırım

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yüksek skor alan herkes hileci değildir. 80 kill aldı bu kesin hilecidir diye düşünüyorsanız bu yanlış bir düşüncedir. Bu sayının çok çok üstünü alıp son 5dk hiçbir tuşa basmadan kahvesini içen yakın tanıdıklarım var. Eğer ki düşündüğünüz kişi gerçekten de hileciyse Discord üzerinden sadece sunucu ve nick yazarak bize iletebilirsiniz. Video çekerek de bu kişileri CR üzerinden bize iletebilirsiniz ama dediğim gibi 80 kill aldı bu hilecidir yanlıştır.
    Ben anlıyorm bende eski player olarak yerde dönen bıcakların user kesmemesi ve sklleri aynı anda hepsini vurma veya onuda gectim benm arkamdaki adama 3 k atması bariz bir seklde hile oldugunu gösteriyor bilmem yanlışmı söyledm 90 kill de alabilir ama 30 kere ölmesi ne kadar normal