Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Deniz19 mac Ban var ip ban var bisuru çeşidi var sonuç olarak banned olmuşsun gg

Senior Member
    Quote Originally Posted by denizz19 View Post
    hala siliyon yasak sa yasak de yazmıyalım
    benım askerlik arkadaşım tabikide olamaz benden küçük kendisi
    forumdaki modların sabırlarına hayranım sana bakıncada ülkenin eğitim seviyesini tek başına sergiliyosun

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Askerlik arkadaşın mı? Sanmıyorum zaten forumlarda özel isimler kullanılmaz, gördüğün gibi hepimizim nicki var ve sadece benim samimi olduğum insanlar bu forumda ismimi kullanırlar. O ayrıcalığı şirketin üst yönetiminde görevli olan kişiler için sağlamıyoruz.

Konuna gelecek olursak da dediğim gibi sistem senin düşündüğün gibi çalışsaydı 2004 yılından beri o IP adresleri bana belki milyon kez denk gelmiştir banlanmadığıma göre demek ki öyle bir durum söz konusu değil.

Çok detaylı bilgi veremiyorum ama sistem %100 doğrulama sistemiyle çalışmaktadır. Milyonda bir denk gelecek daha önce o IP'den banlanmış birisi yüzünden hesabınız kesinlikle banlanmaz. Turk Telekom'a gitmelik ve görüşmelik bir durum yok.
    bu sistem butun il ve ilçelerde uygulanmıyor CGN telolojinsindeki amaç IPv4 dakı stokgun azalmasından dolayı böle bir teknolojı geliştirildi
    yani senin anlıyacağın dilde
    aynı bölgede birden fazla kişi kendi modeminden ana modeme bağlı ana modemde senın ortak kullandıgın ip oluyor
    yani local ağ gibi dusun bırden fazla modem aynı sistem uzerınden calısıyor