Results 1 to 2 of 2

Thread: CR Hk.

Senior Member

CR Hk.

Yılbaşından beri, yani sayaç muhabbetinden itibaren, CR ye ne bakan var ne de ilgilenen. Açtığımız konulara 3 5 gün içinde ya bakılıyor ya bakılmıyor. Konular bazen direk siliniyor ya da arşive taşınıyor. Bazen CR yetkilisi inceleme yapılcaktır diyor, fakat bir bakmışsınız alakasız bir şekilde açtığınız konu ortadan kaybolmuş. Bu konu ile alakalı baya bi oyuncu konu açmış ve isyan etmiş duruma, ama bazı moderatörler bu muazzam ilgislzlik durumunda bile, öyle birşey olamaz, mutlaka bilgilendirme yapılır vs. şeklinde hala sanki sistem 4 4 lük işliyormuş havası yaratıyorlar. Ben CR yi aktif kullanan biri olmakla beraber bu dk dan sonra pes etmiş bulunuyorum. Tüm ilgi alaka yeni serverlarda, eski serverların canı çıksın deniyor herhalde.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu konu hakkında onlarca konu açtınız ve size onlarca kez cevap yazdım. CR'de konuların silinmediğini belli bir müddet sonra arşive taşındığını her seferinde söylememe rağmen hala konular siliniyor yazıyorsunuz. Yaptığınız spam yüzünden hesabınızı 1 gün süreyle kapatıyorum.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.