Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Aldığım Ceza Hk.

İyi günler yaklaşık 15-20 dakika önce hesabım pazarda otururken dc verdi ve böyle bir olayla karşılaştım öncelikle 1 haftadır pazarda olan hesap neden 7 gün ban yedi bilmiyorum + olarak zaten sürekli dc yiyorum oyundan kaynaklı mı yokssa kendi internetimden mi bilmiyorum ama slotta durduğum zamanlarda böyleydi dahası uruk blade slotuna mob çekilerek yatırılmıştım daha sonra sinirlenip adamla konuştum.Pişkin pişkin kanıtın var mı ehehe gibi bi cevap aldım itiraf ediyorum bende onu yatırdım ama elimde kayıt olmadığı için ben mi banlanmak zorundayım ilave olarak bu 7 gün içinde premum süremden 7 gün mü gidicek ve hapisten çıkmam için ne yapmalıyım.Sunucu:Vega Karakter:Lyron

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bir itirazınız var ise Destek Bileti göndermelisiniz.

Spota mob çekmek "Luring" olarak adlandırılır. Raporlanma sonucunda ceza almışsınız.

Karakterinize "Punishment Stick + Dragon Wing" eşyasını satın alarak zindan bölgesinin içerisindeki görevi tamamladığınız taktirde çıkabilirsiniz.

Aşağıdaki konudan detayları öğrenebilirsiniz.

KO Ban/Jail/Unblock - Bilet Oluşturma Rehberi

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Başka oyuncuları yaratık çekerek öldürmeniz halinde hesabınız 7 gün süreyle kapatılır ve hapse gönderilir. Bu gibi eylemleri yapmaktan kaçınıp, size yapılması durumunda kanıtınızla bize iletebilirsiniz. Diğer sorularınıza gelecek olursa eğer, 7 gün oyuna girişiniz engellenmiş durumda yani evet 7 günlük premium eşyasını kullanma şansınız bulunmuyor. Hapis bölgesinden çıkmak için ise, Punishment Stick + Wing isimli PUS eşyasını satın almanız gerekmektedir. Eşya ile zindan bölgesinde görevi tamamlayabilir ve alandan çıkabilirsiniz.

Bunun gibi durumların önüne geçmek için lütfen oyun kurallarını kontrol edin.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Başka oyuncuları yaratık çekerek öldürmeniz halinde hesabınız 7 gün süreyle kapatılır ve hapse gönderilir. Bu gibi eylemleri yapmaktan kaçınıp, size yapılması durumunda kanıtınızla bize iletebilirsiniz. Diğer sorularınıza gelecek olursa eğer, 7 gün oyuna girişiniz engellenmiş durumda yani evet 7 günlük premium eşyasını kullanma şansınız bulunmuyor. Hapis bölgesinden çıkmak için ise, Punishment Stick + Wing isimli PUS eşyasını satın almanız gerekmektedir. Eşya ile zindan bölgesinde görevi tamamlayabilir ve alandan çıkabilirsiniz.

İyi günler.
    Bunun gibi durumların önüne geçmek için siz şu mobların slot dışına çıkışını engellesenizde hepimiz rahat etsek video çekmiyoruz diye sizin için oyuncular zaten allaha emanet hergün giden explerimiz ne olacak bilmiyorum
    kendi yapamadığınız engelleyemediğiniz şeylerin cezasını biz niye çekiyorsak halada anlamış değilim

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    Bunun gibi durumların önüne geçmek için siz şu mobların slot dışına çıkışını engellesenizde hepimiz rahat etsek video çekmiyoruz diye sizin için oyuncular zaten allaha emanet hergün giden explerimiz ne olacak bilmiyorum
    kendi yapamadığınız engelleyemediğiniz şeylerin cezasını biz niye çekiyorsak halada anlamış değilim
    Eğer kanıtınla şikayetçi olursan mob çeken adam çeker cezasını

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Eğer kanıtınla şikayetçi olursan mob çeken adam çeker cezasını
    7/24 video açık mı kalalım slotlarda kardeşim bunu engellemek adamların işi benim işim lure yapanı koxp kullananı yakalamak değil.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    7/24 video açık mı kalalım slotlarda kardeşim bunu engellemek adamların işi benim işim lure yapanı koxp kullananı yakalamak değil.
    Zaten size kimse koxp veya lure yapanı yakala demiyorki he yaparsan daha kısa sürede ceza uygulanır.

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

İyi günler.
    Biri de bizim slota 2 gündür mob çekiyor görev itemi vermedik diye çekiyormuş yazışmaları açarak video ekledim cr ye attım ne zaman bakarsınız ? Bazen 5-6 saat uğraşıyor hayatımda gördüğüm en işsiz adam.

Angry Luring cr 7 days + jail

hesabim ape slottundayken Luring cr 7 days + jail ban yedi ayrica dün
    deru stoltunda mob cekmiş gibi vidoe cekip atmişlar
    bunun haksiz yere yapildiğini düsüyorum
    7 yıl dan sonra oyna ara vermiştim ve görüyorum ki yanliş yapmişim oyna başlamaktan
    sw pre +o kadar chaes çektim yaziklar olsuın ben kimsenin oynamasina engel olmadim
    bu kadar basit mi yani 7 ban ve hapis ben hile bug vs. bunlarin hiç birini yapmadim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nuh_WAqfyjPp View Post
    hesabim ape slottundayken Luring cr 7 days + jail ban yedi ayrica dün
    deru stoltunda mob cekmiş gibi vidoe cekip atmişlar
    bunun haksiz yere yapildiğini düsüyorum
    7 yıl dan sonra oyna ara vermiştim ve görüyorum ki yanliş yapmişim oyna başlamaktan
    sw pre +o kadar chaes çektim yaziklar olsuın ben kimsenin oynamasina engel olmadim
    bu kadar basit mi yani 7 ban ve hapis ben hile bug vs. bunlarin hiç birini yapmadim
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com