Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member

Macro Kullanımı

Genie Kurulabilir slotlarda sürekli macro kullanan insanlar geliyor günlük düzenli olarak reportluyorum ama reportladıgım insanların ceza alıp almadıgını bilmiyorum eğer oyuncunun ceza alıp almadıgını öğrenmeyeceksem niye cr sürekli report edeyim çektigim videolar boşa mı gidiyor yoksa gereken yapılıyormu bunun tehidini istiyorum.

Junior Member
    Ayni sekilde savage slotunda tonla macro var ve ben kendi emeğimle birşeyler yapmanin telaşindayim lütfen bir geri dönüş olsun artik

Senior Member
    sürekli macro geliyor tamam gelsin eywallah sorun yok ama attığımız videoların akibeti ne oluyor meçhul

Banned
    yok hocam boşuna emek veriyoz repto etmek için , discorda macro bildirmi geçmek yasak, video alıp emek veriyorsun veridkleri cevap zaten şu ''oyun içi kontrol sağlanıcaktır'' , oyun için kontrol zaten discordun amacı cr ye atılan kişi nasıl oyun ii kontrol edilir anlamış değilim sözde loglara bakılıyo falan filan diyolar 2 şer saat ara ile 4 video çekip attım bi sonraki gün ve ertesi gün 1 daha atım 5-6 video toplamda moderatörün veridği cevap aynı yazdığım gibi gm ne yaptı onuda görmek nasip olmadı çünkü 3 günden sonra konu kalkıyo maksimum crden sonucu göremiyon , adam reptolanmayınca çektim gittim slottan bende aradan 1 hafta geçti admaı gördüm gene oyunda gene takılıyor, bunca gözlemin sonucudur tek banlatma seçeneğiniz şu o slotta durucanız adamı macro açmaya iticeniz çünkü siz gidince kapatıyor ve crye attığınız konu 3-4 belki 5 gün sürer hafta sonları girince o kadar süre biliyor, genie ve zamanınızı yakıcanız adam macro kapatmıcak ve bunun üstüne sizin crnize sıra gelince gm o kişiyi tplicek oyunda online ise hemen macro kapatıp durcak sonuç hüsran legal deyip gecicek, eğer bunların hepsini yaparsan ve adamı afk yakalarsa gm banlar kısacası hiç gereği yok bu yüzden ben okçu farmını bıraktım pt mage olarak güçlü moplarda farmlıyorum ne slota canavar çekme derdi nede başkasından macro yeme derdi yok

Eğer söylediklerim yalansa çıksın 1 mod desinki böyle değil biz logları kontrol ediyoz o kişi sonradan macro kapasa bile geçmiş logları görünüyo tp yaptığımızda oyunun başında olsa bile banı yiyor desin eyvallah kralsınız derim o zaman
    Last edited by BackToMaho07; 02-06-2019 at 02:14 AM.

sırıus koxper macro patlaması oldu 2 gündür altar vega üyelikleri kapadılar orda ban yiyen sırıus a akın edıyor sırıus 3 denetim sıfır yazık millet genia alıyor

Banned
    Quote Originally Posted by Bambam33333 View Post
    sırıus koxper macro patlaması oldu 2 gündür altar vega üyelikleri kapadılar orda ban yiyen sırıus a akın edıyor sırıus 3 denetim sıfır yazık millet genia alıyor
    bişey olmaz aga 1-2 defa banlandıktan sonra açamazlar telefon numarası bulmak kolay mı öle

[QUOTE=BackToMaho07;1681436]bişey olmaz aga 1-2 defa banlandıktan sonra açamazlar telefon numarası bulmak kolay mı öle[/QUOTE
    koxper için kolay sırıus 3 lycanda kasım dedım 49 lw koxpr okcu lycan loup ortalamış kan aglatıyor 3 ten çıktım 2 ye gırdim ordada 49 lw okcu slotu ortalamış kxper oda aynı gm notice geçiyor sureklı ban adamlarda tık yok ne hikmetse 2 3 e uğğramadı heralde gm haala slotta kasıyolar ksc işlem görmüyor videoda hiç anlamam

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Özellikle Savage slotları baştan aşağıya macro kaynıyor kimi Genie altı macro ile kasıyor kimi ona bile tenezzül etmiyor.

Lakin sanırım yakalanmayan bir macro kullanıyorlar çünkü onca ceza konusuna rağmen hapse düşmüyorlar. Bir tanesi macro mouse yakalanmıyor demişti ne kadar doğru bilemiyorum.

En azından kısa vadede GM'lerin bu slotları tek tek gezip kontrol etmesi gerekiyor.

Hakkıyla genie kullanan arkadaşların tüm süresi boşa gidiyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Raporlarınız boşa gitmiyor. Kullanıcı makro kullanıyorsa ceza alıyor, kullanmıyorsa ceza almıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Raporlarınız boşa gitmiyor. Kullanıcı makro kullanıyorsa ceza alıyor, kullanmıyorsa ceza almıyor.
    sayın ScORp_LiON gm sayısı yeterlimi yeminle 2 gündür macro ve koxperlerden gına geldi gm alttan takır takır notice ban atıyor adam 6 saatır slottaydı 49 lw okcuyla lycan loup slotunu rehin almış s3 s2 gırdım ordada 49 lw okcu gm ler lütfen ricam ban başladığı zaman tüm sw lerı dolanın altardan vegadan def ettiyiniz koxperler sırıusa gelıyor