Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Junior Member

Exclamation haksız yere tpt x

Öncelikli olarak merhaba. Konu hakkında gerekli ticketi attım ve otomatik cevap aldım. 04.02.2019 tarihinde saat 18.00 dolaylarında eslant rewen harpylerde TPT X kodlu cezayı aldım. Forumda araştırdım. Bu şekilde bir sürü başlık gördüm. Ve bu banın haksız yere olduğunu düşünmekten öte, haksız yere olduğuna eminim. Eğer varsa elinizde bir kanıt, belge vs görüp rezil olmaya da hazırım. Eğer ki yoksa yapılan haksızlıktan derhal dönmenizi rica ederim.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Kesin hakszdir allah alla içinde kac para kaldiysa carin onu krtarma peşinde herkz

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    TPT İP MATCH ile ban yiyorlar. Aynı internet üzerinde kullandıkları diğer k0xp hesapları hiç düşünmüyorlar hepsinin kafasında aynı düşünce " e ben bu charla birşey kullanmadım ki diğer charımla kullandım onun yanında bu niye banlanıyor ? " - Kullanmayın arkadaşım diğer herkes gibi gidin genienizle genie hammerınızla kasın. Bi akıllı sizsiniz değil mi ?

Junior Member
    İşte mesele de bu kesin haksız. Uzaktan ezbere konuşmak kolay

Junior Member
    Konu hakkında cevap bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bir itirazınız varsa Destek Bileti üzerinden dile getirmelisiniz. Forum üzerinden bir çözüme ulaşamazsınız.

Destek biletlerine otomatik cevap verilmemektedir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bir itirazınız varsa Destek Bileti üzerinden dile getirmelisiniz. Forum üzerinden bir çözüme ulaşamazsınız.

Destek biletlerine otomatik cevap verilmemektedir.

İyi forumlar.
    peki neden yazdığım tickete aynı cevap geliyor ?

Junior Member
    konu hakkında umutla cevap beklemekteyim. Hepiniz okuyorsunuz bu yazıları. Şayet varsa onur ve gurur. açıklayın kardeşim ben neden ban yedim?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

"velib" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "Osm****B***L****" adlı illegal programını kullanmanız sonucunda hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Devamı halinde legal bile olsanız oyunumuza girişiniz kalıcı olark kapatılacaktır.

Quote Originally Posted by Kralhan01 View Post
    peki neden yazdığım tickete aynı cevap geliyor ?
    Destek ekibi hesabınızı inceledikten sonra durumunuza uygun olan cevabı seçerek size iletir.

Tags for this Thread