Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Philliy özele bak

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythADANALII View Post
    Philliy özele bak
    Baktım yok bişey?

Junior Member
    Haksız yere ban yedim daha dün preminum cektigim halde

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"velib" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "Osm****B***L****" adlı illegal programını kullanmanız sonucunda hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Devamı halinde legal bile olsanız oyunumuza girişiniz kalıcı olark kapatılacaktır.

Destek ekibi hesabınızı inceledikten sonra durumunuza uygun olan cevabı seçerek size iletir.
    Bunları keşke sürekli böyle yazsanız.Bizde görsek.Çok eğlenceli oluyor Ayrıca birşey merak ediyorum.İzin almadan adamın bilgisayara mı giriyorsunuz.Yoksa başka yöntem mi var.Cevaplarsanız sevinirim.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Bunları keşke sürekli böyle yazsanız.Bizde görsek.Çok eğlenceli oluyor Ayrıca birşey merak ediyorum.İzin almadan adamın bilgisayara mı giriyorsunuz.Yoksa başka yöntem mi var.Cevaplarsanız sevinirim.
    Oyuna etki eden programları xincode raporluyor.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"velib" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "Osm****B***L****" adlı illegal programını kullanmanız sonucunda hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Devamı halinde legal bile olsanız oyunumuza girişiniz kalıcı olark kapatılacaktır.

Destek ekibi hesabınızı inceledikten sonra durumunuza uygun olan cevabı seçerek size iletir.
    keske birde forumda bekleyen yuzlerce kisiye altar vega sunucu kayitlari kisa sure icinde acilacak veya acilmasi biraz uzun surecek diye yazma zahmetinde bulunsaniz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forumda hesap desteği verilmemektedir. İtiraz etmek isterseniz bilet sistemini kullanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread