Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Cool Bende Rezil olmak istiyorum..,

Uskoya başladık premız cektık hadı dedık azıcık eglenelım amma velakın daha 2 ıncı gun hapısı boyladık kecon falan var dalamıyorumda (:
    Pc de macromu( Macro dedıgımde cxxxxxxk ) sılmıstım ( ts den arkadasların uyarıları ıle , hatta ıclerınden bırı hapıse dusunce bana kırıntısı kalmıstır dedı ) tepkımı buraya yazmıyorum ^^ oyun ıcınde fll afk modda takıldıgım ıcın sanırım hıc kufurde etmedım (genıe oto loot and genıe hammer var ) . bı kısı ıle ıt dalasına gırmıstım o kadar. bug desen saber tottoda falan oralarda nasıl bug vardır bılmıyorum . Ha mause makrom var . ama ondada kuralı gordum . tus atamak vs serbest pc basındayken . yanı serı wolfe degılde . magelerın pt ye gırdın 5 tusunu mause atayıp dırek sag tıkla sw verme gıbı gıbı bu serbestmıs okudum. zaten wolf ıcın genıe var. . harbıden mevzuyu merak ettım.

Nıck : LorejanezToo
    Server : Vega
    Tıcket ıd : #JSC-835-72732
    Egerkı olmaz da bı yalnıslık olmus dersenız , ılk sıcılın temızlenmesını ıstıyorum . ^^ ha elle tutulur bırsey getırırsenızde . helal olsun dıyorum..
    Bu arada ifşalarınız cok tat verıyor ıns bende oyle bı duruma dusmem
    Last edited by LorejanezTo; 02-06-2019 at 02:12 AM. Reason: tıcket ıd yazmayı unutmusum

Senior Member
    Nickname
    ŞANLITÜRKİYEM
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    OSMANLI
    Race
    Karus
    Serverin ismini VEGA olarak düzeltirmisin? Çünkü böyle yanlış yazımlar sinirimi bozuyor. Saygılarla,
    Last edited by Death_Stroke; 02-05-2019 at 04:29 PM.

haha Vegan mı yazmısım asghdqhwehasdqwe neyse duzelttım tesekkur ederım

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gospir banned pks ty gm

anlamadım ama

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sildiğinden emin olamıyorsan bir bilenden yardım alabilir ya da işletim sistemini yeniden kurabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

shift + delete degıl mı mevzu (: neyse bı ıncelensın bırseyler gorebıleyım ona gore hareket edecegım cok merak edıyorum , acaba sen musaıtsen bı el atabılme durumun olabılır mı ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    o programlar shift delete olmuyor işte. herkes bosuna mı diyor sakın yüklemeyin alayı virüslü diye. sen onu calıstırdıgın an format gerekiyor o bilgisayara. çünkü onları açtıgında direk sistemin içine gizleniyor. ve suan halen de calısır durumdadır %99 ihtimalle. sen de ona yakalanmıssındır. keşke format atsaydın

format mı o kadar dıyorsun ? yok yav gorev yonetıcısınden hızmetlere falan baktım husısı de goremedım calıstıgına daır bırsey. 4 gun oldu bakalım ıns cevap gelecek merakla beklıyorum ^^ ama yorumun ıcın tesekkur ederım (:

Sabır yuklenıyor...