Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
    Senior Member Nyyd's Avatar
    Her yeni sunucuda olduğu gibi oyuncuların istemediklerinin bir kısmı kaldırılırken bir kısmı da ekleniyor ne yazık ki.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Quote Originally Posted by Drag0niX View Post
    Merhabalar,

Uzun süredir oyunu bırakmış, daha sonra yeni sunucuların açılması ile oyuna dönen bir oyuncu olarak, Monster Staf'ın bir süre kapatılması taraftarıyım. Senelerdir oynamamış birçok insan tanıdım exp kasarken. Herkes bu durumdan aşırı derecede şikayetçi. Vega'nın durumu şimdiden içler acısı hale gelmeye, oyuna binlerce lira akıtanlar ve az miktar para verenler arasında dağlar kadar fark oluşmaya başladı bile. Sayın oyun yöneticileri, oyun içindeki GB artışını dengelemek adına SARI PERİ satışını bir süre kapadıklarını açıklamışlardı. Aynı şey MSS içinde olmalı diye düşünüyorum. Şimdi skill nasıl açacağız diye düşünen birçok insan olabilir. 1299 zamanında hepimiz full skill mi oynuyorduk? Asıl zevkli olan bir emek sarf edip skill açmak değil midir? Bunu da CZ haritasındaki Chaos taşından lupus lobo vs. düşürmeye çalışarak denemektir. Bana katılacak birçok insan olduğunu düşünüyorum. (NOT: 79 oldum hala skill açmadım)
    Kardes millet 1 sene skil acmaylamj ugrasacak zaten 1 sene dolmadan sw lerin %60 i birakiyor sunucu birlestirip hop yeni sw oyuna dikkat edin yeni sw acildiginda baslayan insanlarin nickleri veya clanlar hep ayni birakmis oyuna donen insanlarin sayisi %30 felandie onlarda cok gecmeden birakiyor
    bende uzun suredir oynamiyordum baslayayim dedim pisman oldum daha baslamadan biraktim. kisacasi millet heleki warior 1 sene ugrasacak skil acana kadar user kalmiyor ztn ugrasilmaz mss sadece skill itemleri atmali sadece skill itemleri ayarlarlar fakat neck fln atmazsa millet cok az kullanacak ntt kendi isini baltalamaz

Senior Member
    Ben anladım ki birileri full skill itemlerini depoladı ve bunu kapattırıp piyası tek elden tutacaklar.Kasacağını kastılar çünkü.Aklın şimdi mi yerine geldi.Daha server açılmadan söylendi mss olacağı.Ben skill açmak için neden pazar pazar dolanıp yüksek fiyattan alayım ki ? Atarım mss açarım sikilii.Günde 3-4 saat belki online oluyorum, bir de skille mi uğraşacağım.MSS kesinlikle açık kalmalı ve zaten bizim dedikleriniz pek önemli değil açık kalacak

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Olması lazım 10mlik kutu için millet 50 tane char açıp koxpla kasıyor. Ya da skill açmayı koreko gibi yapacaklar başka alternatif yok.

Junior Member CyberSt0rm's Avatar
    Nickname
    CyberSt0rm
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NM
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Drag0niX View Post
    Merhabalar,

Uzun süredir oyunu bırakmış, daha sonra yeni sunucuların açılması ile oyuna dönen bir oyuncu olarak, Monster Staf'ın bir süre kapatılması taraftarıyım. Senelerdir oynamamış birçok insan tanıdım exp kasarken. Herkes bu durumdan aşırı derecede şikayetçi. Vega'nın durumu şimdiden içler acısı hale gelmeye, oyuna binlerce lira akıtanlar ve az miktar para verenler arasında dağlar kadar fark oluşmaya başladı bile. Sayın oyun yöneticileri, oyun içindeki GB artışını dengelemek adına SARI PERİ satışını bir süre kapadıklarını açıklamışlardı. Aynı şey MSS içinde olmalı diye düşünüyorum. Şimdi skill nasıl açacağız diye düşünen birçok insan olabilir. 1299 zamanında hepimiz full skill mi oynuyorduk? Asıl zevkli olan bir emek sarf edip skill açmak değil midir? Bunu da CZ haritasındaki Chaos taşından lupus lobo vs. düşürmeye çalışarak denemektir. Bana katılacak birçok insan olduğunu düşünüyorum. (NOT: 79 oldum hala skill açmadım)

katılıyorum. şimdi kolaya alışan arkadaşlar için eski dönemdeki oyunun güzelliğini bilmiyorlar sanırım yada unuttular ama oyundan kesinlikle daha çok zevk alınıyordu ve çekişmeli geçiyordu. şimdiki jenerasyonda oyundaki itemin czdeki yada oyuniçi pazar değerinden öte gerçek paralar ile ölçülüyor malesef.
    yeni serverlar açıldığında eski oyuncularında dönüşü oldu elbette ama bu mss gibi olaylardan bi haber gördüklerinde de pişmanlıklar başladı.
    Ntt ve mgame için muhtemelen bu durum sadece mss e kısıtlanmış ama bir gelir kaynağı bu taleplere üzülerek söylüyorum ki kulak asmayacaklar :/

Türkiyede yayın organı mevcutken Offline Turnuvalar/ etkinlikler yapılmalı oyuna büyük katkısı olur. online turnuvalardan sadece oyun içi oyuncuların haberleri oluyor ama reklam olacaksa offline turnuvalar da yapılmalı bence. Hem insanlar tanışır hemde oyuncular içinde büyük bir değişiklik olur

Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Cz de falan chos stone dönün diyorsunuzda adamlar car diziyor cz de 1 5 clan harici perişan oluyor heralde burda o arkadaşlardan bazıları var nedenmi chos stone sadece kendileri kesip kendileri satacaklar lupus lobo gibi eşyalar mss den düşmesi bu çıkarcı arkadaşların zoruna gitmesin 400 kc alıp şansını deneyen durumu iyi olmayan ama oyunu oynamak isteyen arkadaşlar için mükemmel bir şey bu. aynı düzenleme krowaz & Bifros alanı içinde geçerli çünkü krowaz bölgesi 2. 3 human karus clanı zabtediyor ve içeri girildiği bigi anlaşmalı Çıkarcı İnsanlar tarafından kesilip girmemeleri sağlanıyor... Sayın Gm takımı bunları maneste yaşadım ordaki oyun çeteleri 3 yeni sunucuya taşındı ve sizler önümüzdeki günlerde bu bölümleri aktif ettiğniz taktirde bu gölgere giren ve kendi aralarında anlaşma sağlayan 100 kişi oyunun hakimi olacak geri kalan 700 kişi amele mi olacak!. bu bölgeler hakkında Ciddi çalışmalar yapılsın ve ırk savası o bölgelerden kaldırılsın maradon misali eğer bunlar uygun görüldüğü taktirde ,kazanan oyuna cani gönülden oynamak isteyenler bunca zamana kadar ezilen bir çok kısımın menfaatine olacaktır kim istemezki bu gün +7 +8 krowaz seti olup cz de gerçek anlamda pk atmak.. Sevgili Gm takımı sizler iyi insanlarsınız ve bazı şeylerin farkındasınız çalışmalarınızda basarıların ardı arkası kesilmiyor teşekkürlerimi iletiyorum Ayrıca halimizi oyuncu kitlesinin ne istediğini bilen okuyup araştıran moderator arkadaşlarada teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. dileğim bu haksızlıklar ortadan kalkar ve herkez adaletli pk atar Anlayan anladı
    Last edited by GamesDepot; 02-06-2019 at 02:19 PM.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Krowaz ve UTC gelmesin serverlar cacık olmaz ama Krowaz ve utc geldiği gibi göreceksiniz pk bomboş olacak full farm ve maradon oyun bundan ibaret olacak.

Junior Member
    Katılıyorum arkadaş. Bizzat 200m lik stafftan 400m lik item aldım. 2 lupus pendant aldım sirius'ta. Çok fazla drop atıyor. Bu aşırı dengesizlik yaratıyor. Her şey bu kadar kolay olmamalı bir oyunda. Paran olsa bile....

Eski ayarlarını özledim bu oyunun. Ayarını kaçırıp içine ediyorlar her sene..

Junior Member
    Drop alan da ağlıyor alamayan da.Kardeşim mss kalkması demek ne demektir ya allah aşkına önünü ardını düşünerek konu açın yorum yapın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hiç mss almadım. ama emin ol ki mss olmasa da o adamlar gene aynı parayı yatırırır. ama onlar mss olmadan para yatırırsa sen görev takıları ile dolasırken +1 setle gezerler fark çok daha fazla acılır. millet cp ya da meteor gene açar parayı verip. bu sefer fark daha büyük olur. mss çok iyi bir şey değil evet. ama kalkması suan için daha büyük sıkıntı