Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Merhabalar Siriusa başladım Diezi biraktim diezdeki charim boş yere banlandı.

Merhabalar karakterim boş yere diezde banlandı. Ya ben kac senedir bu oyunu oynuyorum yaptiğiniz iş mi ya. yeni sunucu siriusa başladim Diezde kimse olmadıği için diezdeki karakterime giriyim dedim banlanmış. Pk olmadığı icin yeni sunucda oynuyoruz bu yüzden buna bir care bulun. kac senedir böyle birşey ilk defa oluyor nasil bir iş yapiyorsunuz anlamış değilim.

ServerİEZ
    Last edited by alyy651; 04-29-2019 at 08:01 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

bugun aynısı banada oldu kardeşim zindana girdim cıktım durduk yere ban yedim hiç bir acıklamada yok oynancak bişey degil eskisi gibi para döküp oynasan
    banlanma riskin sürekli var kafalarına göre ban atıyolar gibi bişey forumda bile hile kullananlara zindan cezası demiş o demiş bu demiş hiç bir sucum olmadı halde
    süresiz ban yemisim galiba süreside yazmıyo makro fare yasak diyolar tammda oyun icin baska fare mi alıcaz programı yüklü acmıyoruz bile bunun bile suc olması
    o kadar sacma ki güvenlik sistemini ona göre ayarlasınlar ozaman

Member WrouingeaT's Avatar
    Nickname
    IWrouingeaT
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    TurkiyeARMY
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ne alaka diez opk yokmuş onu nerden çıkardın sen dağ küs dağın haberi yok aksine artarak bir azap devamı 7 24 gündüz gece şiddetli bir pk orda item yapıp pazar gb kasma niyetinde değilsem adımı değiştiririm .