Results 1 to 6 of 6

Thread: Tpt

Tpt

20 ocak 2019 da olusturdugum 22 ocak 2019 'da altar serverında oynamaya baslamıs ve 25 ocak 2019 saat 10-11 aralıgında banlanan hesabım önce kontrolde banlandıgı ve 1-2 saat sonra ban sebebi TPT ile değiştirilmişti.Bu esnada detaylıca 2 kere ticket atmıs ve tickete gelen otomatik cevaplar yüzünden tekrar ticket attım ve gelen cevapta özetle hesabımın süresiz engellendiği belirtilmektedir.

Daha önceki yıllarda illegal program kullanmış ve banlanmış biri olarak suan ki hesabımda hiç bir şekilde 3.parti illegal program hile vs. bulundurmadığım halde (bilgisayarımda tek yüklü program knight online) ne için süresiz banlandım ? hakkkımı neden ticket üzerinden arıyamıyorum ? niye ticket cevaplarını günlerce bekleyip sonucunda ilkokul çocuguna atilmiş gibi cevaplar alıyorum ?

üstüne basa basa tekrar ediyorum bir şey kullanmadım.Değil sevgili çalısan yönetici arkadaslar oyunun yapımcıları gelse ne oyunda ne bilgisayarımda illegal program bulamaz.

Buradan birebirde bir yetkiliden cevap istiyorum.Tesekkurler

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Eryudes is coming soon

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Eryudes is coming soon

bekliyorum,gunlerdir.

Quote Originally Posted by carpatias View Post
    bekliyorum,gunlerdir.
    sanmıyorum dizin atacaklarını , bizler pcmizden eminiz aynı konuyu bendeaçtım ama cevap yok cevap gelmiyeceğinede eminim bazı kişiler gerçekten makro veya bot kullanıyo yakalanınca ban atılıp dizin istiyene atıyolar ama bize dizin atamazlar eminim

Eyyy Eryudes konuma bakmadin bari crye attigim reportta bak neden islem gormuyor arkadas ?

Junior Member
    Ayni şekilde benim charim banlandi ve ticket oluşturamiyorum.