Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Sadece Sirius Sunucusuna Mahkum Edilmek

Merhaba
    Arkadaşlarım Altar Sunucusunda oynamaya başladırlar ve ben bugün hesap açtığım zaman sadece Sirius sunucusuna erişim sağlamak zorunda kalıyorum. Diğer serverlar tam kapasitede diyerek kapatılarak Siriusta tek başıma oynamak zorunda bırakılıyorum. Premium ile her servera girme hakkımı elimden alıyorsunuz ve bunu legalmiş gibi kapasiteler doldu diyerek dile getiriyorsunuz. Premiumun satışı esnasında tüm serverlara 7/24 öncelikli giriş diyerek aldığım olayı şu anda Altar sunucusuna giremeyerek engelliyorsunuz. Bunun bir çözümü yok mu? İlla en az oyuncuya sahip olan ve kendi clanımdan kimsenin olmadığı bir servera itilmek zorunda mıyım? Bu Sirius çilesi ne zaman çözülecek yada en azından sunucular arası geçişi ne zaman aktif hale getireceksiniz?
    İyi Çalışmalar

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    O kadar reklam, canlı yayın, duyuru, anons ve yüzlerce bilgilendirme konusunu görmemiş duymamış olsanız bile forumdaki sabit konulardan bilgi sahibi olabilirdiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    O kadar reklam, canlı yayın, duyuru, anons ve yüzlerce bilgilendirme konusunu görmemiş duymamış olsanız bile forumdaki sabit konulardan bilgi sahibi olabilirdiniz.
    merhaba NTTNow uygulaması androit 4.3 uyumlu deyilmi yeni kayıtlar yapılabiliyomu kayıt yaparken hata aldım uygulamayı yükledim telefona numaramı başına sıfır koymadan yazdım next dedim you have already registered with another device hatası verdi
    Last edited by HasAli; 02-05-2019 at 02:15 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HasAli View Post
    merhaba NTTNow uygulaması androit 4.3 uyumlu deyilmi yeni kayıtlar yapılabiliyomu kayıt yaparken hata aldım uygulamayı yükledim telefona numaramı başına sıfır koymadan yazdım next dedim you have already registered with another device hatası verdi
    Başka bir cihazla kayıt olmuş olabilir misiniz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Başka bir cihazla kayıt olmuş olabilir misiniz?
    şöyle bişey oldu sansung s4 aldım elden düşme ntnowu wirralesten indirip kurdum mesaj gelmedi meyerse telefonun şebekesi arızalıymış geri götürüp telfonu deyiştirdim oyuna kayıt olamadım numaram kullanılamazmı o hatayı o yüzdenmi aldım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HasAli View Post
    şöyle bişey oldu sansung s4 aldım elden düşme ntnowu wirralesten indirip kurdum mesaj gelmedi meyerse telefonun şebekesi arızalıymış geri götürüp telfonu deyiştirdim oyuna kayıt olamadım numaram kullanılamazmı o hatayı o yüzdenmi aldım
    Evet o yüzden. Bir cihaz ve bir sim kartla kayıt oluşturabilirsiniz.

Senior Member
    Evet o yüzden. Bir cihaz ve bir sim kartla kayıt oluşturabilirsiniz.
    kullandığım numaramı deyişecem şimdi 1 numara 2 3 hak verilme şansı nedir bu tür durumla karşılaşanlar madur olacaklar bide şu var diyelimki yeni bir hat aldım bu seferde bu cihaz kullanılmıştır hatası almayayım çünkü mavcut olan hattımla baya uğraştım kayıt olabilmek için
    Last edited by HasAli; 02-05-2019 at 04:59 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Nttnow uygulaması güncellenecek ama detaylar tam belli değil. Takipte kalınız.

Senior Member
    Nttnow uygulaması güncellenecek ama detaylar tam belli değil. Takipte kalınız.
    teşekkürler ntnow un güncellenmesiyle ilgili bir tarih varmı bu bakımda güncellecekmi

Junior Member
    Merhaba o kadar reklam duyuru diyorsunuz ama ben 1 aydır kamptayım geldiğimde yeni sunucudan ve arkadaşlarımın vega sunucusunda başladığından daha bu hafta haberim oldu ben ne yapacağım?