Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    O kadar reklam, canlı yayın, duyuru, anons ve yüzlerce bilgilendirme konusunu görmemiş duymamış olsanız bile forumdaki sabit konulardan bilgi sahibi olabilirdiniz.
    Siz oyuncularınızın sorunlarını onları suçlayarak mı çözüyorsunuz. Belki adamın işi vardı, belki bir sıkıntısı vardı, Parası olmayabilir, arkadaşları geç başlamış olabilir, ben çok oyun şirketi gördüm ama hiç böyle bir cevap almadım... Esenlikler dilerim

Junior Member
    Benim sorduğum sorunun cevabının bu olmaması gerekirdi. Ben istediğim zaman oyunu oynamaya başlarm buna ne siz ne de başkası karışabilir. Ben size serverlara blocklanma ne zaman kaldırır diye soruyorum sizden kaçamak cevaplar geliyor. Sadece bilmek istediğim Altar ve Vega sunucularına geçiş ne zaman açılacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    O kadar reklam, canlı yayın, duyuru, anons ve yüzlerce bilgilendirme konusunu görmemiş duymamış olsanız bile forumdaki sabit konulardan bilgi sahibi olabilirdiniz.
    İlk yapılan reklamlarda, duyurularda ve NTTGAME yayınlarında başka türlü açıklamalar yapıldı syn mod. isterseniz baştan bir izleyin. Yayınlarda üzerine basıla basıla NTTNOW a kendi telefonunuzdan kayıt olun, güncelleme gelecek ve kayıt olan 24 saat erken erişim ve sonrasında herkes istediği gibi oynayacak dendi. Sonra NTT fikir değiştirdi demiyorsunuz da kullanıcıyı suçlar gibi takip etseydiniz diyorsunuz. NTT güzel reklam yaptı eyvallah diğer firmalardan daha fazla sorumluluk aldı eyvallah ama. Yapılan yanlış uygulamaya şakşakcılık beklemeyin bizlerden. Doğrunuza doğru, yanlışınıza yanlış. Bu konuda tamamen hatalı ve yanlışsınız. Duyuru yapıp sunucu kapatmakla forum takip etsek ne etmesek ne. Bu arada kendim vegadayım. Diğer kullanıcıların bu şekilde engellenmesini saçma buluyorum. Yüzlerce ban atılıyor. Atılan ban kadar yer açarsın kayıt olan yine olur mesela.

Page 2 of 2 FirstFirst 12