Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Junior Member
    Tekrar incelenmesini istiyorum yanlışlık var sonuna kadar iddaa ediyorum eminim...

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Net1Lan View Post
    Tekrar incelenmesini istiyorum yanlışlık var sonuna kadar iddaa ediyorum eminim...
    kardeş kullanmışın işte neyin teorisini yapıon yani bide yakalanmıcanımı sandın 12852321 tane oyuncu war bi zeki senin ha tmm yani

Yaptığımız incelemeler sonucunda "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır.

Reis geliyor bilgisayarının içindeki klasöre kadar söylüyor adını yazıyor daha ne anlatıon kime legal oyna tavsiyem pişman olmazsın
    Last edited by taciiiiii; 02-05-2019 at 09:31 AM.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Yaptığımız incelemeler sonucunda "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır. Video esnasında kullanmıyor olabilirsiniz fakat bu daha önceden kullanmadığınız anlamına gelmiyor. Yaptığınız savunmanın, pazardayken hapse gittim ya da banlandımdan bir farkı yoktur.
    Eryudes, destek ekibiniz sürekli ''bot'' gibi davranıp, farklı farklı ticket'lara aynı cevapları veriyor. 5 gündür daha ne kadar yırtınabilirdim bilmiyorum. Son kez şöyle bırakıyorum, ben de yoruldum artık. Sanıyorum ki ortada bi kayıt falan olmadığı için hiçbir yetkili merci geri dönüş yapamıyor, gerçek olamayacak kadar korkunç malesef. server: altar nick Sisifossi https://www.sikayetvar.com/nttgameco...ere-ban-cezasi

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    10:32 de atack yaparken yaratığı bırakıp 10:33 de yakınında çıkana focus oluyorsun. Macro veya başka bir şey olduğu çok belli.

DC sonucu sen pc başında olmadığın halde otomatik oyunun kapanması da ilginç

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    kimse neden haklısınız demiyor aceba bakıyorum hep haksız yere banned

DÜN ERYUDES ÇOK GÜZEL BİRİSİNİ CEVAPLADI DOSYA DEĞİŞTİĞİNİ SÖYLEYİP KMSE HAKSZ YERE YEMİYO

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by temre_sen_93 View Post
    10:32 de atack yaparken yaratığı bırakıp 10:33 de yakınında çıkana focus oluyorsun. Macro veya başka bir şey olduğu çok belli.

DC sonucu sen pc başında olmadığın halde otomatik oyunun kapanması da ilginç
    Bazen DC olunca oyun direkt kapanıyor. Onu hileyle bağdaştıramam ama elemanın hile kullandığı çok açık

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    yaw açmış macro yu yada koxp genie de archer eli öyle kalkmaz bi zeki kendisi zaten banlananların hepside haksız yere ban yiyor allah allahhh allahhhhh allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh alllaaaah

Tags for this Thread