Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Reis gelir klasör bilgisi paylaşır Taçsız kral @Eryudes

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Yaptığımız incelemeler sonucunda "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır. Video esnasında kullanmıyor olabilirsiniz fakat bu daha önceden kullanmadığınız anlamına gelmiyor. Yaptığınız savunmanın, pazardayken hapse gittim ya da banlandımdan bir farkı yoktur.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Yaptığımız incelemeler sonucunda "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır. Video esnasında kullanmıyor olabilirsiniz fakat bu daha önceden kullanmadığınız anlamına gelmiyor. Yaptığınız savunmanın, pazardayken hapse gittim ya da banlandımdan bir farkı yoktur.
    Seni tanımak istiyorum yiğidim beni ara

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Eryudes gelse boynuma dolasa (kolunu) "gık"ım çıkmaz. Senciyiz reis @Eryudes

Junior Member
    "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır.

herhangi bir şekilde A C K diye bir program kullanmadıgımı ne kadar dil döksem anlamayacagınızı anlıyorum fakat kullanmadıgımı tekrar söylüyorum bilgisayarıma virüs dahii bulaşsa ban yiyorsam bu oyuna para harcamanın anlamıda yok ben insan gibi araştırılsın istedim bana sacma bir a c k exe diyorsunu ne oldugunu daiii bilmediğim virüs daii olabilecek bir şeyden bahsediyorsunuz oyun ici neye yarıyo yaradıgı şeyi ben yapmışmıyım anlayabilirsiniz tabiki aşılan hız herşeye bakabilirsiniz ben herşeye ragman tertemiz bir oyun oynadıgımı bilmenizi isterim yanlışlık ugruna oyunuda bırakmak istemiyorum lütfen araştırmalarınızı iyi ve net yapınız..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Net1Lan View Post
    "ON**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızdan çalıştırılan "A** C***K.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız kapatılmıştır.

herhangi bir şekilde A C K diye bir program kullanmadıgımı ne kadar dil döksem anlamayacagınızı anlıyorum fakat kullanmadıgımı tekrar söylüyorum bilgisayarıma virüs dahii bulaşsa ban yiyorsam bu oyuna para harcamanın anlamıda yok ben insan gibi araştırılsın istedim bana sacma bir a c k exe diyorsunu ne oldugunu daiii bilmediğim virüs daii olabilecek bir şeyden bahsediyorsunuz oyun ici neye yarıyo yaradıgı şeyi ben yapmışmıyım anlayabilirsiniz tabiki aşılan hız herşeye bakabilirsiniz ben herşeye ragman tertemiz bir oyun oynadıgımı bilmenizi isterim yanlışlık ugruna oyunuda bırakmak istemiyorum lütfen araştırmalarınızı iyi ve net yapınız..
    Sitemin çalışma prensibi virüsleri yakalayıp, bize rapor etmek değil. Oyunumuz açıkken sizin tarafınızdan açılan ve oyunumuza etki eden tüm illegal programları yakalayarak, bize bildiriyor. Bu bildirimleri tek tek kontrol ederek, programın yapısına ve işlevine göre cezalar veriyoruz. Kısacası, kimse virüs gördüğü için size ceza vermiyor, veremezde. Yaptığımız bu kontrollerde herhangi bir yanlışlık bulunmamaktadır.

Junior Member
    Eryudes sen eminmisin kardeşim bilgisayarı kırıcam şimdi cok sacmalıyorsun şuanda kullanmadıgım bir şekilde ban atıyorsunuz kardeşim ve hic bir şekilde kullanmadıgımı iddaa ediyorum bişeyden anlamadıgınızı bu konuda anladım ben teşekkürler cidden hakkımı hellal daii etmiyorum size o kadar diyorum kullanmadıgım bir program ugruna bilgisayarımızda bulundugu icin ne oldugunu bile bilmedigimiz programdan ban yedik hepinize yazık

Junior Member
    Öne çıkan yanıt
    Bahtiyar ATALI
    5 dakika önce
    @CARL0SK0 Dostum adam geçmişini silemezsin diyor. Birisi seni reportlamış. Onlarda bütün loglara bakmışlar. O an hile kullanmamışsın eywallah ama mazin kötü

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Net1Lan View Post
    Eryudes sen eminmisin kardeşim bilgisayarı kırıcam şimdi cok sacmalıyorsun şuanda kullanmadıgım bir şekilde ban atıyorsunuz kardeşim ve hic bir şekilde kullanmadıgımı iddaa ediyorum bişeyden anlamadıgınızı bu konuda anladım ben teşekkürler cidden hakkımı hellal daii etmiyorum size o kadar diyorum kullanmadıgım bir program ugruna bilgisayarımızda bulundugu icin ne oldugunu bile bilmedigimiz programdan ban yedik hepinize yazık
    Emin olmasaydık eğer hesabınız kapatılmazdı. Bu yüzden isterseniz destek ekibimize tekrardan incelenmesi adına bilet gönderin. Dediğimiz gibi, aktif olmayan bir programın kayıtlarını görmemiz mümkün değil.

Junior Member
    Demekki oyunda 7/24 video alip elinde tutacaksiniz herkesin başina bilgisayarina virüs bulaşabilir veya arkadaşlarimizin dedigi gibi birisi reportlamiş olabilir buda nttgame tarafindan ilgilenilmiyorsa ama bu domico veya başka bir youtuber yayincisi veya yayincilarin başina gelse nttgame illaki el atar dimi birakmaz cözer prim var sonucta biz kullanmadik desekte 3 kuruşluk oyuncuyuz sonucta siz domico tarzi insanlarla ilgileniyorsunuz bizi takan yok !

Tags for this Thread