Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Junior Member

Lightbulb Uruk Bladede hatalı ban yedim düzeltilmesini istiyorum videomda herşey mevcuttur.

Merhaba Eryudes tarafından incelenmeye alınmış olup 04.02.2019'da banned yediğimi araştırmalarıma göre öğrendim, fakat bu banned'in hatalı oldugunu iddaa ediyorum ve banned yedigim tarih saat videolarım mevcut incelemeye alırsanız sevinirim banned yedikten sonra masaüstünde geliyor video ve masaüstümde herhangi macro veya bişey acılmamıştır videoda herşey belli ticket atılmıştır lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum

ve bilgisayarın başında yokken banned yedim geniem aktif banned'den sonra masaüstünde göruntü geliyor orda fark etmişsinizdir herhangi bişey acık degildir

VİDEO LİNK

https://www.youtube.com/watch?v=Evqh_Oe2B2I&t=264s
    Last edited by Net1Lan; 02-04-2019 at 11:38 PM. Reason: video link unuttum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Lütfen müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Foruma ticket atılmıştır. teşekkürler

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    7/24 kaydediyorsun sanırım slotda kasarken.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Question

Şimdi merakımı mazur gör seni banlayan gm nin @Eryudes olduğunu nereden biliyorsun? Onuda geçtim tamam @Eryudes banladı seni ve videoda masa üstün gözüküyor illegal bir şey olmadığı görülüyor diyorsun. Aldığın ceza o an için değilde daha önceki bir illegal durumdan olmadığı ne malum? Ve tekrar sormak istiyorum takıldığım konu "banned yediğimi araştırmalarıma göre öğrendim" bu cümlen?

Junior Member
    Siz gece gündüz buralarda takılıp kimsenin ne yaptığını bilmeden yargılamaya çalışan tipler ne zaman köyünüze geri döneceksiniz acaba? Bıkmadınız mı böyle yapmaktan bu insanlara? İnsan görünümlü varlıklar. Şuan serverlar dolu olduğu için slotlara durmadan yaratık çekiliyor bu yüzden video kaydı bırakabilen video kaydına bırakıyor. Bu çocuğun hakkını yiyerek burada ne ahkam kesiyorsunuz? İzlediniz mi videosunu? Okudunuz mu adam akıllı yazısını. Yanlış BAN'dan bu çocuğun banı açılıp telafisini yapıcaklar ozaman ne yapıcaksınız? Terbiyesizler. Düşün artık insanların peşinden. Ne zaman görsem buralarda kemik atılmadığı halde vır vır ediyorsunuz millete post kasıyorsunuz. Yallah arabistana hadi.

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    macro dan gitmiş hacı bence sen charın eli genie de öyle kalkmaz + sen her kasarken video mu cekiyorsun onuda anlamadım bunu herkes sorar yani

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by muK95 View Post
    Siz gece gündüz buralarda takılıp kimsenin ne yaptığını bilmeden yargılamaya çalışan tipler ne zaman köyünüze geri döneceksiniz acaba? Bıkmadınız mı böyle yapmaktan bu insanlara? İnsan görünümlü varlıklar. Şuan serverlar dolu olduğu için slotlara durmadan yaratık çekiliyor bu yüzden video kaydı bırakabilen video kaydına bırakıyor. Bu çocuğun hakkını yiyerek burada ne ahkam kesiyorsunuz? İzlediniz mi videosunu? Okudunuz mu adam akıllı yazısını. Yanlış BAN'dan bu çocuğun banı açılıp telafisini yapıcaklar ozaman ne yapıcaksınız? Terbiyesizler. Düşün artık insanların peşinden. Ne zaman görsem buralarda kemik atılmadığı halde vır vır ediyorsunuz millete post kasıyorsunuz. Yallah arabistana hadi.
    Forum Kuralları

Sana verilebilecek cevap sadece bu link. Boş kaldıkça tekrar tekrar okumanı tavsiye ediyorum.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Net1Lan View Post
    Merhaba Eryudes tarafından incelenmeye alınmış olup 04.02.2019'da banned yediğimi araştırmalarıma göre öğrendim, fakat bu banned'in hatalı oldugunu iddaa ediyorum ve banned yedigim tarih saat videolarım mevcut incelemeye alırsanız sevinirim banned yedikten sonra masaüstünde geliyor video ve masaüstümde herhangi macro veya bişey acılmamıştır videoda herşey belli ticket atılmıştır lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum

ve bilgisayarın başında yokken banned yedim geniem aktif banned'den sonra masaüstünde göruntü geliyor orda fark etmişsinizdir herhangi bişey acık degildir

VİDEO LİNK

https://www.youtube.com/watch?v=Evqh_Oe2B2I&t=264s
    İyi de ban illa o an yaptığın şey üstüne atılan birşey değil ki. Kanıtlar vs herşey geçmişe ait. Sen şimdi gelmişsin bu videoyu legal olduğuna kanıt olarak atıyorsun. Ayrıca seni o slotta görenlerden birisiyim macro kullanıyorsun. 3rd yazılımın var mı bilmiyorum ama macro kullandığına bizzat şahidim.

Junior Member
    Bu videodaki adamda macro var diyen arkadaşlarım 4 lü def bastığında arkadaşımız atak vermeyi kesiyor 1 2 saniye farkındamısın genie atak verirken def bassa bile atak keser ve belli bir süre atak yapmaz bu videodaki arkadaşta macro yoktur. şahsi görüşüm ve söylediğimi denemesi bedava girin deneyin slotlarda.
    Masaüstünde esen client klasörü var hocam pvp dosyalarıda yasak diye biliyorum

Tags for this Thread