Results 1 to 10 of 10

Yanlış cevaplanan ticket

#GBH-177-69601 Tickette yeni serverdaki mattock bugu için ticket actım 1 hafta oldu, gelen yanıt magic bag hakkında bir cevap magic bag ile ilgili ben soru sormadım bir yanlışlık yapmış sanırım gm arkadaş 1 hafta bekledik cevap yanlış cevap geliyor böyle olması üzücü acilen tekrardan kontrolunu ederseniz sevinirim : #GBH-177-69601

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Biletinizi güncelleyerek durumu tekrar iletebilirsiniz.Forum üzerinden bilet işlemi yapılamamaktadır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Biletinizi güncelleyerek durumu tekrar iletebilirsiniz.Forum üzerinden bilet işlemi yapılamamaktadır.
    gmnin hataası yuzundewn 1 hafta dahgamı beklıcem

Quote Originally Posted by TheWan2 View Post
    gmnin hataası yuzundewn 1 hafta dahgamı beklıcem
    Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ?

Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ?
    1 hafta önce attığım tickete, ap açık anlaşılır şekilde sorujnumu dile getirdim ama, alakasız bir magic bag çıkarılınca geri takılamaması hakındaki o otomatik yazı gönderilmiş. bu maduriyet yani..

1 hafta önce attığım tickete, ap açık anlaşılır şekilde sorujnumu dile getirdim ama, alakasız bir magic bag çıkarılınca geri takılamaması hakındaki o otomatik yazı gönderilmiş. bu maduriyet yani..
    Magic bag eşyanızı yanlışlık ile sildiniz sanırım bu konuda yapabilecek bir şey bulunmuyor. Bizler sadece forumda oyunculara yardımcı olmaya çalışan oyuncularız.Hesaplar konusunda bir bilgimiz bulunmuyor ancak yönlendirme yapabiliriz.

Magic bag eşyanızı yanlışlık ile sildiniz sanırım bu konuda yapabilecek bir şey bulunmuyor. Bizler sadece forumda oyunculara yardımcı olmaya çalışan oyuncularız.Hesaplar konusunda bir bilgimiz bulunmuyor ancak yönlendirme yapabiliriz.
    Sevgili yönetici kardeşim ; Ben Kendimi ifade edemiyor muyum yoksa anlamıyormusunuz ? Benim Ticketimin konusu : Yeni serverde Dc premium oldum ve ilk zamanlarda oluşan Mattock ( B U G U ) yüzünden maduriyetimin giderilmisini talep ettim.

Gelen Ticket ise şu : Magic bag eşyasını çıkardıktan sonra tekrar takamazsınız gibi bir yazı .

Yani kabaca : Ben Diyorum Urfa Gm diyor Antep

Kaba konuştuysam kusura bakmayın sinirliyim çünki 1 hafta bekledim sabırla gelen yanıt hatalı, ama telafi edilip anında yanıtlanması gerekirken, sabırla bekle diyorsunuz böyle birşey olur mu

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konu ile ilgili destek ekibine yarın mesai saatleri içinde bilgi verilecektir.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Konu ile ilgili destek ekibine yarın mesai saatleri içinde bilgi verilecektir.
    Teşşekür ederim

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Teşşekür ederim
    Rica ederim, tarafınıza biletiniz üzerinden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Lütfen göndermiş olduğunuz biletinizi tekrar kontrol ediniz.