Results 1 to 3 of 3

Neden Kendinizle Çelişiyorsunuz ?_

GB satısı yasak , ama folkta marodonda gb satanlar banlanmıyor
    koxp satısı yapan sitelere dava açılmıyor
    macro yasak ama sirf yayıncı falan diye banlanmıyor
    merak ediyorum kendinizle neden bu kadar çelişiyorsunuz ? bu oyunu ayakta tutan bizleriz
    sizin istediğiniz gibi değil bizim istediğimiz gibi ortam sağlayın lütfen

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Gb satan karakteri anlamak çok kolay sattıkları yerleri bile sitelerinde yazıyorlar sürekli relog atanlar hatta onunla kalmayıp canlı yayıncılar gb alım satımı yapıyor daha ötesi yok. Steamko gbciler banlanırken, koreko cezası varken uskoda yok mu ? Yetkililer kullanıcı söyleşmesine göre yasak diyorlar report edin diyorlar ceza ne ban politisında var mı ceza alan var mı ?

Koxp bazı yerlerde engellendi kökü bitirilebilir ama bunun için ufak değişikler gerek bu sistemle malesef engellenmez en basiti chaos giriş seviyesi, utc giriş sistemi draki level ve np şartı gibi koxperların banlansada kısa sürede tekrar seviye ve şartları yapamacakları şekilde kazançlarını kapatmak zor değil.

Makro pkda oyuncuların hala çoğu kullanıyorlar engellemez çözüm değil engellenemez pk da bunun içinde serbest bırak fakat farmda expde ceza olsun. Genie kökten kaldırılmayabilir ya da genie aktif edildiğinde oyunda skil bar tuşlar pasif hale getirilebilir. Afk şekilde makro exp farm cezası olur.

Bu sorunları bitirmek çok çok azaltmak ellerinde bunla mücadele etmeyip 100.000 TL karakter dizenlere at bakalım ban 1 gb alınacak mı at bakalım site karakterlerine ban onlar nereye kadar satabilecek. Gb item satan resmi satıcılar olursa, hapis pustan stick aldırırla ve trade 5 cash için 400 cash çektiriliyorsa ben şüphe ederim bunlar ne için yapılıyor engellemek içinmi engellemedin daha basit çözümlü yolları var.
    Last edited by TellerMine; 02-04-2019 at 06:34 PM.

Junior Member
    Artık romantik olmayı bırakmamız lazım. KO nttgame ile bitti artık.Oyun player odaklı değil para odaklı oldu.Biz büyük bir tepki verip oyun daha güvenli ve adaletli olana kadar bırakmamız lazım.(Sonuçta efsane KO bu)
    Bu kadar net.

Bende bu adaletsizlikle ilgili konu açtım oyuna bu ay dönmüştüm ama tekrar
    bırakma kararı aldım.