Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Haksiz yere tpt x ban yiyorum.

Destanda 40 binliralık charım var. 8 kişi ekip ile oynuyorduk. yeni server açıldığında yeni server giriyorum yeni server'a yatırım yapıyorum.
    kalkıp tptx ban yiyorum. ki bu kadar ahmak biri miyim.

Lütfen pc girip şu programdan ötürü ban yedin veya bu illegal program yüklü olduğu için ban atıldı diyin eyvallah. altta yüklü sadece pc programlarım var başka da hiç bişey yok. açıklama bekliyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.Hesaplar konusunda son kararı sadece destek ekibi vermektedir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gerekli. Eğer Kategori seçemiyorsanız tarayıcınız da CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterli. Biletiniz üzerinde herhangi bir güncelleme yapmadan sabırla beklemelisiniz.

Member bomi's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Umarım eryudes dizin gösterir sana

Junior Member
    Quote Originally Posted by bomi View Post
    Umarım eryudes dizin gösterir sana
    varsa öyle bi dizin beklemedeyim dostum .

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.Hesaplar konusunda son kararı sadece destek ekibi vermektedir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gerekli. Eğer Kategori seçemiyorsanız tarayıcınız da CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterli. Biletiniz üzerinde herhangi bir güncelleme yapmadan sabırla beklemelisiniz.
    Ticket Attım beklemedeyim. Tickette Belirttiğim gibi varsa bir saygısızlığımız kusurumuz kabahatımız özür dilerim. Herkesten tek tek özür dilerim hemde. Biz Koxpdan Tbl den hileden kaçmaya çalışıyoruz burda niye kullanalım akıl var mantık var.

Tags for this Thread