Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Junior Member
    Quote Originally Posted by luc_5m2kcGjw View Post
    Çok ilginç değil mi bu yaptıkları ?
    Yeniyim diye konu ilgimi çekti o yüzden sormak istiyorum;
    Oyunda açık olmayan bir .exe dosyasını NTT Game bu şekilde tarayıp bulabiliyor mu ?
    Buna belirli .exe dosyaları mı dahil ?
    Bende anlamadım,açılmayan dosyaları göremeyiz dedi de ben bunu niye açayım usko da rpr için kullanılacak maden yok.

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    adamın rahatlına bak korsan sunucuda kullanıyordumda şey işte dosyası kalmış uskoda kullanmıyorum haksız ban yedim

TABİİİİİİİİİ TABİİİİİİİİİİİİ TABİİİİİİİİİİİİ CANIMMM
    Last edited by GamesDepot; 02-04-2019 at 05:14 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by taciiiiii View Post
    adamın rahatlına bak pvp de kullanıyordumda şey işte dosyası kalmış uskoda kullanmıyorum haksız ban yedim

TABİİİİİİİİİ TABİİİİİİİİİİİİ TABİİİİİİİİİİİİ CANIMMM
    Usko'da bunu ne amaçla kullanırsın anlatsana bi ? : https://youtu.be/GRSc7VWux7Y

Fazla boş zamanınız var bu yüzden fazla sataşıyorsunuz insanlara,gayet rahatım rahatsız olmam gereken bir durum mu var? Yazdıklarımın arkasındayım aksini idda eden bir durum mu var? Ban yediğim dosyanın videosunu attım izlersin,ha belki bilmezsin sen ne yapar biliyon mu,bak 2015 de yazılmış program boşluk tuşuna basar sonra magic hammer basar sonra bidaha boşluk tuşuna basar yani günümüzde hiçbir yerde kullanmazsın. Beynin alıyor mu?

Bunları ban açılması için değil insanların günümüzde çok kolay adam karalaması,harcaması yüzünden yazıyorum. Yediğim ban ı da haklı bulmuyorum orası ayrı konu.
    Last edited by BizzaTowN; 02-04-2019 at 04:47 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BizzaTowN View Post
    Usko'da bunu ne amaçla kullanırsın anlatsana bi ? : https://youtu.be/GRSc7VWux7Y
    Bence çok amaçla kullanabilirsin, örnek genie hammer basmak yerine geniedeyken karaktere magic hammerle rpr yaptırabilirsin.

Aklıma ilk bu geldi, başka birşey içinde kullanabilirsin bence düşündükten sonra bulunur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bence çok amaçla kullanabilirsin, örnek genie hammer basmak yerine geniedeyken karaktere magic hammerle rpr yaptırabilirsin.

Aklıma ilk bu geldi, başka birşey içinde kullanabilirsin bence düşündükten sonra bulunur.
    Evet karakter magic hammer basmak için tekme felan atar çok yaratıcı,ben kaldıramıyorum daha iyi forumlar herkese.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet karakter magic hammer basmak için tekme felan atar çok yaratıcı,ben kaldıramıyorum daha iyi forumlar herkese.
    Space + 1 + Space yapar atağa devam eder? Yani burada engel olan nedir kullanmaman için.

Salağa yatıp çevrendekileri aptal sanma, komik duruma düşüyorsun, korsan sunucu hayatında başarılar.
    Last edited by GamesDepot; 02-04-2019 at 05:15 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Space + 1 + Space yapar atağa devam eder? Yani burada engel olan nedir kullanmaman için.

Salağa yatıp çevrendekileri aptal sanma, komik duruma düşüyorsun, PvP hayatında başarılar.
    Slotunda saat başı space ye basan bir afk adam olmasını normal mi karşılarsın hep? Ne zeki insanlarımız var mış da benim haberim yokmuş ya. Aptal sanmıyorum kardeşim kusura bakma da öylesin. 30dakika da tek bir tuşa basmak için herhangi bir illegal yazılıma gerek yoktur bunu mausunun da klavyeninde macrosuyla rahatlıkla yapabilirsin.
    Aa bak neler de biliyormuş kesin hileci.. seslerini duyar gibiyim. Evet ben hileci meraba.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Slotunda saat başı space ye basan bir afk adam olmasını normal mi karşılarsın hep? Ne zeki insanlarımız var mış da benim haberim yokmuş ya. Aptal sanmıyorum kardeşim kusura bakma da öylesin. 30dakika da tek bir tuşa basmak için herhangi bir illegal yazılıma gerek yoktur bunu mausunun da klavyeninde macrosuyla rahatlıkla yapabilirsin.
    Aa bak neler de biliyormuş kesin hileci.. seslerini duyar gibiyim. Evet ben hileci meraba.
    Mause veya klavyenin makrosu da yasak zaten. Yine ceza yerdin. Sen makro mause almak yerine beleş programı tercih etmişsin. Büyütmenin anlamı yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Mause veya klavyenin makrosu da yasak zaten. Yine ceza yerdin. Sen makro mause almak yerine beleş programı tercih etmişsin. Büyütmenin anlamı yok.
    Steelseries Rival 300 csgo mause , tteports thermaltake klavyem mevcut beyefendi,tercihlerimi nasıl buldunuz şuan ?
    Herşeye bir cevabını var abicim sizin 2 yıllık dosyayı ne hale getirdiniz ya.

Ya fazla uzatmada uzaklaş şu forumdan buz gibi banlanmışsın hala millete boş yapma diyorsun boşun büyüğü sensin. Hadi korsan sunucularında süper ötesi ekipmanlarınla sana başarılar..