Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 51
    Junior Member
    İyi günler çok uzun yıllardır legal bir KO oyuncusu olarak k2network zamanlarında oyuna ara verdik ve Nttgame nin yeniliklerinden ve arık illegal olmadığından dolayı oyuna team olarak yıllar sonra Rosettada başladık ve karakterimin üstünde yüklü miktarda cash , item ve exp premium var hergün yeniden exp kasmak için genie ve genie hammer alıyorum cash çekiyorum. 3-4 gündür paramun exp partimizde exp kasarken karakterim dc oldu ve oyuna tekrar girmek istediğimde TPT İP MATCH hatası alıyorum . Ben oyuna yeniden başlıcaz diye özel laptop aldım bilgisayarımda knightonline ve discord hariç oyun yüklü değil ve hiçbir illegal program yüklemedim kullanmadım .Kullanmamda yıllardır lütfen benim gini nttgame a güvenip hevesle başlamış bir oyuncunun hevesini kırmayın bu hatayı çözüme kavuşturun . Karakterimde çok maddi ve manevi emek var bu emeğimi haksız yere boşa çıkarmayın . yüklü cash esn kodlarının hepsi elimde istenildiği taktirde özel olarak yollarım . şuan çok madurum ve yardımınızı bekliyorum .

SERVER : ROSETTA
    KARAKTER İSMİ : lKaYa58l

04/02/2019

lütfen beni bilgilendirin ve bu olayın çözülmesine yardımcı olun .

Junior Member
    Ticket İD: DVS-599-21964 Bilgisayarımda yüklü olan makroyla ben pvp Oynuyorum ve Ntt gamede Kullanmadım.. Bilginize İlgilenirseniz Sevinirim.

ciddi anlamda mide bulandırmaya başladı bu ilgisizliğiniz artık. 2. ticket'ıma bot tarafından cevap verilmemesini, neden durduk yere hapse atıldığımın açıklaması istiyorum, tekrar bot cevap veriyor; ilkinin birebir aynısı. bu kadar hazır yiyici olmayınız. kaç gündür bir cevap bekliyorum, hata payı yüzde 0 diye lanse ettiğiniz sistemin saçmalıktan ibaret olduğu ortada. yayınlara, diğer forumlara bi göz atma lütfunda bulunursanız k2network demoluğuna falan büründüğünüzün düşünülmeye başlandığını göreceksiniz. https://www.sikayetvar.com/nttgameco...ere-ban-cezasi server: altar nick: Sisifossi
    yazık yıllar sonra geri dönmek gafletinde bulunacak kadar boş bulunduğuma yazık.

Junior Member
    Uruk Bladede hatalı ban yedim düzeltilmesini istiyorum videomda herşey mevcuttur.
    Merhaba Eryudes tarafından incelenmeye alınmış olup 04.02.2019'da banned yediğimi araştırmalarıma göre öğrendim, fakat bu banned'in hatalı oldugunu iddaa ediyorum ve banned yedigim tarih saat videolarım mevcut incelemeye alırsanız sevinirim banned yedikten sonra masaüstünde geliyor video ve masaüstümde herhangi macro veya bişey acılmamıştır videoda herşey belli ticket atılmıştır lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum

ve bilgisayarın başında yokken banned yedim geniem aktif banned'den sonra masaüstünde göruntü geliyor orda fark etmişsinizdir herhangi bişey acık degildir ve ben cocuk degilim ufak işler peşinde koşacak kadar program yazılım kullanmam

SERVER : ALTAR
    NİCK: RomantiCARLOS
    BAN TARİH : 04.02.2019
    BAN YEDİGİ ALTAR 4 CAMP 1 URUK BLADE SLOTU
    BAN TPT X
    SAAT: 19:00 : 19:10 ARALIGI BAN YEMİŞTİR VİDEOMDA MEVCUTTUR

VİDEO LİNK

https://www.youtube.com/watch?v=Evqh_Oe2B2I&t=264s
    Last edited by Net1Lan; 02-05-2019 at 01:06 AM.

Quote Originally Posted by Net1Lan View Post
    Uruk Bladede hatalı ban yedim düzeltilmesini istiyorum videomda herşey mevcuttur.
    Merhaba Eryudes tarafından incelenmeye alınmış olup 04.02.2019'da banned yediğimi araştırmalarıma göre öğrendim, fakat bu banned'in hatalı oldugunu iddaa ediyorum ve banned yedigim tarih saat videolarım mevcut incelemeye alırsanız sevinirim banned yedikten sonra masaüstünde geliyor video ve masaüstümde herhangi macro veya bişey acılmamıştır videoda herşey belli ticket atılmıştır lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum

ve bilgisayarın başında yokken banned yedim geniem aktif banned'den sonra masaüstünde göruntü geliyor orda fark etmişsinizdir herhangi bişey acık degildir ve ben cocuk degilim ufak işler peşinde koşacak kadar program yazılım kullanmam

BAN TPT X

VİDEO LİNK

Yanıp sönen discordu hack algılıyo mubarek Sistemleri dandik bana kalırsa Xincode yerine pvplerin aldığı anti cheat sistemi kullansa bu kadar hata yapmaz

Junior Member
    Videoyu izlediyseniz masaüstünde herhangi bişey acik olmadiginin farkina varirsiniz anlatmaya gerek yok elimde videom var videom kanitimdir

Önce kosp kullanmışsan da ban geliyor degilmi ?

WooozyTequiLaShoT koxp felan kullanmadım. Masaüstünde bulunan dosya yüzünden xigncode tarafından ban yiyorum. Toplamda 9200 cash çektim. Koxp kullanacak olsam 5-6 gün içinde 9200 cash çeker miyim?
    Server: Altar
    Nick: WooozyTequiLaShoT
    Last edited by AOGTequiLaShoT; 02-05-2019 at 08:27 AM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Net1Lan View Post

BAN TPT X

VİDEO LİNK

Cevap verildi: https://forum.nttgame.com/forum/show...=1#post1679499

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AOGTequiLaShoT View Post
    WooozyTequiLaShoT koxp felan kullanmadım. Masaüstünde bulunan dosya yüzünden xigncode tarafından ban yiyorum. Toplamda 9200 cash çektim. Koxp kullanacak olsam bu 5-6 gün içinde bu kadar cash çeker miyim?
    "Be**t" adlı kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "a*k**t" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatıldı. Tekrarı halinde oyunumuza legal bile olsanız bir daha girmemeniz için gerekli işlemler yapılacaktır.