Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Az evel 400 npoints yükledim ve telefonumu doğruladım ama sorun var

az evel 400 points yükledim ve telefonu doğruladım ancak ne sitede ne oyun içinde npointsim görünmüyor nede oyun içinde pazarlara girebiliyorum. sorun nedir acaba ?

şuan sitede npoint im görünüyor ama hala oyun içindeki online pazarda görünmüyor ve hala oyun içi pazarlara giriş yapamıyorum

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Bu alandan npoint harcamasının olduğuna dair bir paylaşımda bulunabilir misiniz.

Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Bu alandan npoint harcamasının olduğuna dair bir paylaşımda bulunabilir misiniz.

20 dk evvel ödeme geçmişi görünüyordu , 395 np olduğu görünüyordu ancak şuan oda görünmüyor

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyundan çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yaparsanız eğer, yaşadığınız sorun çözülmüş olacak.

Edit: Kontrol ettiğim zaman şu an foruma yazdığınız hesapta 395 NPoints bulunmakta ve SMS onayı yapılmış gözükmektedir. Üstte belirttiğim işlemi gerçekleştirirseniz eğer sorun ortadan kalkacaktır.
    Last edited by CluTaah; 02-04-2019 at 11:56 AM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Düzelmemiş sanırım farklı bir sorun yaşıyorsunuz,
    Destek ekibi ile iletişime geçiniz.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Oyundan çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yaparsanız eğer, yaşadığınız sorun çözülmüş olacak.

Edit: Kontrol ettiğim zaman şu an foruma yazdığınız hesapta 395 NPoints bulunmakta ve SMS onayı yapılmış gözükmektedir. Üstte belirttiğim işlemi gerçekleştirirseniz eğer sorun ortadan kalkacaktır.
    https://hizliresim.com/jgg4Yn hala görünmüyor bir bakarsanız sevinirim

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

ayrıca pc yi bile kapatıp açtım hala sorun devam ediyor yaklaşık 1 saat kadar oldu

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DoofenschmirT07 View Post
    https://hizliresim.com/jgg4Yn hala görünmüyor bir bakarsanız sevinirim
    Foruma ilk yazdığınız hesap ile şu an oyunda olduğunuz hesap farklı. Ekran görüntüsü attığınız hesaba herhangi bir NPoints yüklemesi yapılmamış gözükmektedir.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

admin bey aynı hesaplar , oyuna giriş yaptığım hesap ıd ve şifre ile , siteye girdiğim ıd ve şifre aynı , ayrıca diğer bi şuan arkadaşımın oynadığı hesabada baktım ondada npoints görünmüyor

Tags for this Thread