Results 1 to 8 of 8

Returnee Supply Coupon Letter Sorunu

Güncel konular içinde artık ismi bile geçmediği için bu postu aşma ihtiyacı hissettim. Bilindiği üzere letterdaki kupon alınamıyor bugda. Bu kuponlara ne oldu acaba sırf bu yüzden başladığım serverda 80 oldum kullanamadım bile exp avantajımı bari diğer avantajlarından yararlanayım. Bu konu hakkında çalışmalarınız nasıl acaba isterseniz bu konunun çok daha çabuk çözümleneceğine inanmaktayım. Lütfen en azından bir bilgilendir sağlayın tarafımıza...

Ben bunun yanlışlıkla olan bişey olduğunu düşünmüyorum. Altar vega ve sirius dışında letterdan alınıp kırdırılabiliyor.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yetkili değilim Alt yazida Yetkilinin yazisini okununuz.
    Mod Leader Perastis in Yazisi
    Returnee Coupon'lar hakkında henüz bir gelişme yok. Yapımcı firma sorunu düzeltip, bunu bizimle paylaştığında biz de sizlere duyuracağız.

Junior Member
    Arkadas geri dönüş etkinliği için tonlarca reklam yapıyorsunuz ama geliyoruz biraz avantajlı olabilmek için return kagıdını letterden alamıyoruz.
    Yapımcı firmaya iletildi diyorsunuz sw bakım geldi hala aynı.
    Droplarda sıkıntı olunca serverleri anında kapatabiliyorsunuz ama bi kagıdı neredeyse 1 aydır düzeltemediniz . Bu oyunculara telafi yapılsın.!!!!!!!

Bu yazı yazılalı 1 hafta olacak nerdeyse bu yazıyı hala kale almamız mı gerekiyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    Ben bunun yanlışlıkla olan bişey olduğunu düşünmüyorum. Altar vega ve sirius dışında letterdan alınıp kırdırılabiliyor.
    bu serverlarda da da kıranlar var

Quote Originally Posted by Kaziman View Post
    bu serverlarda da da kıranlar var
    Duyduğum kadarıyla hep ilk gün kırabilen kırmış sonrasında kıran duymadım pek. Aynı promo kodlar gibi...

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kesinlikle art niyetli bir davranış. sadece yeni serverlarda kullanıma kapalı olması hata değil. sürekli yapımcı firmaya suçu atıyorlar. umarım Mgame bir gün Türk personel alır da sizin rezilliklerinizi görüp bunlar bizim adımızı kullanıp insanlara yanlış bilgi veriyor diye size yaptırım uygular!

Tags for this Thread