Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Allah'ınız varsa artık su chaos kox.perlarına bir çözüm bulun

Yettiiiiiiiiiiiiiiiii..

Sabahın köründe kalktım dedimki bir chaosa gireyim girmez olaydım.Sallasan kox.pera denk geliyor yeter artık ne oyun tadım kaldı nede isteğim.Nedir bunun çözümü? Nedir bunun çıkar yolu?

Senior Member
    Yıllardır olan bir sorun, düzeltileceğini ya da düzeltilmeye çalışıldığını düşünmüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Yıllardır olan bir sorun, düzeltileceğini ya da düzeltilmeye çalışıldığını düşünmüyorum.
    Peki legal oyuncular napıcak abi bana bir söyler misin ? Bende alayım o zaman illegal program madem oyun yönetimi çözüm bulamıyor bende alayım sadece chaosta açayım kendi çözümümü kendim oluşturayım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MurSevi View Post
    Peki legal oyuncular napıcak abi bana bir söyler misin ? Bende alayım o zaman illegal program madem oyun yönetimi çözüm bulamıyor bende alayım sadece chaosta açayım kendi çözümümü kendim oluşturayım.
    Yapabileceğin 2 seçenek, ya chaosa girmeyeceksin, ya da girip sinir stres olmaya razı olacaksın başka çaren yok :/. Bence chaos süresi 10 dk ya düşürülüp, hile de tamamen engellenmesi lazım

Çözüm basit görevi koxperları banlamak olan GM Takımının yapması gerektiği şeyi.
    OYUNCULAR CR REPORTS'A KONU AÇIN BİZ BANLAYALIM diye milletimizi kekleyip tek yaptıkları oturup günde 30 dk 1 saat slot gezip ban atmak olan bir çalışan grubu var he birde arada bi yayın açıp hadi ne zaman kaapatıyoruz edasıyla yayın yapmalarınıda sayarsak 2 saat diyelim.

Yahu GM'lerin illegaliteyi engellemek için alacağı ücreti GM'ler değil tüm oyuncular hak ediyor.
    ne demek Koxper görmüşsen CR'ye at banlayalım ne demek yahu böyle birşeymi var ?
    Alt tarafı şurda 5-10 sw kalmış hepsine 1 gm koy bakalım koxper girebiliyor mu.
    aaaaaaaaaaa pardon enayi Türk milleti varken siz koxperları çekin (gmlerin görevi olan kxperlrı oyunları yakalasın) GM'lerde oturudukları yerden işini yapıp parasını kazansın.

mükemmel bir düzen takdire şayan.

Junior Member
    zaten yeni sunuculara yeni hesap açılmıyor. banlasınlar şu kxperleri. tekrardan telefon numarası alıp kayıt ettirmek le nttnow ile uğraşıcaklar. yok abisisn kardeşinin babasının annesinin sevgilisinin telefonu derken biticek bütün olay. bunlar kaos saati kxp taraması 1 kere bile yapmıyolar. hiç bir zaman kaos saatinde kxp taraması yok. yav kardeşim adamlar istiyor kxperlerde oynasın bence başka bir olay yok