Results 1 to 1 of 1
    Junior Member

Wink Tel No Max 3 Hesap - Oyun Güncelleme - 1 Saat Sonra Tekrar Deneyiniz - Hepsi Kombine

Merhabalar,

Ben yeni serverlar açıldı diye oyuna tekrar dönüş yapanlardan birisiyim. Bir heyecan ile bu hesabımdan gittim yeni karakter açtım, gittim 400 kc çektim, otp falan hepsini kurdum ettim SMS verify yapayım dedim hop karşıma maksimum 3 hesapta kullanırsın bu teli bu yeni hesabına kullanamazsın hatası çıktı. İyi dedim peki güzel gideyim eski hesaplarıma onlardan telimi çıkarayım dedim 3 hesaptan sadece ikisini hatırlayabildim, forumda id vermeyin diyorlar bende ona göre anlatayım;

id 1 e girmeye çalıştım hata verdi, dedim şifremi yenileyeyim hadi dedim sürekli ne yaptıysam GameUpdate - GüncellemeHatası diye birşey aldım kendime şifre yenileme maili dahi gönderemedim, az araştırdım bu sanırım çok eski hesaplarda karşılaşılan bir sorunmuş. Peki dedim ikinci hesaba geçeyim;

id 2 e girmeye çalıştım bundada id ve şifre ne kadar doğru girersem gireyim 1 saat sonra tekrar deneyin hatası aldım, peki dedim 1 saat sonra deneyeyim yok olmuyor, 3 saat ? hayır olmadı 1 gün ? yine olmuyor. Yeni şifre alıyorum mailime onu giriyorum tane tane yine olmuyor. Foruma baktım ntt sayfasından değil ko sayfasından deneyin dediler denedim yine 1 saat hatası alıyorum. Foruma konuyu açan arkadaş ticket atmış adamın ticket' ına 1 saat bekleyin sonra bir daha deneyin diye cevap atmışlar güler misin ağlar mısın ?

tek istediğim yeni açtığım hesabıma telefonumu bağlayıp rahatça pazar yapabilmekti ama sanıyorum mümkün görünmüyor

Hayır kardeşimin telefonunu kaydedicem bu kez de OTP ile ilgili hata alırım diye korkuyorum..
    Last edited by Hurricane90; 02-04-2019 at 12:56 PM.

Tags for this Thread