Results 1 to 8 of 8

Telefonumdaki saat ayari değiştiği için otp kodum kabul olmuyor

Telefon saatini düzenledim otp yi sifirladim ama hala ayni hatayi aliyorum nasil düzelticem 50 np gitti yardim lütfen

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    OTP programı kendini bloke etmiş olmalı. İlk önce bloke kaldırma işlemini gerçekleştirmen gerekiyor.

AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma

dostum zaten tam 10 adet kod aldım hiç bi şekilde olmadı 50 cash gitti diyorumya

Junior Member
    Aynı Sıkıntı bendede oldu ve düzeltemiyorum.Anlattıkları gibide saat ayarlarınıda yapıyorsun fakat olmuyor,sanırım kendileri bile sorunu çözemiyorlar.Otp denen şeyi silsen oyuna giremiyorsun,bu olaya mecbur bırakılıyorsun.Böyle yapın diyerek bizden 5 NPoint istiyorsun,paran yoksa girme diyor.Neden Paralı dediğinde hesap güvenliği diyor,iyide hesap güvenliği için sana durmadan paramı vermeliyim,hesabın sahibi hesabı koruyamıyorsa o hesap sahibinin sorunu.Yarın bu OTP ayrıldım dese herkesin hesap bilgileri bunların elinde olmuş olacak,Hack dediğin böyle de oluyor,yanlışmıyım?

Junior Member
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Junior Member
    Nickname
    d3liveren
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WarnerBros
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Konu güncel , saçmaliğa bak. Yeni giriş yapicam bi kere girdim bilmediğim bi hata verdi ics sitesine gittim bana diyorki 10 sefer yanliş giriş denedin . Neyse otp sildim bloke kaldirdim , otp yi geri yükledim şifre istedim geldi . Girdim telden .ics sitesinde deneme yaptim kod doğrulama başarili . Oyuna girdim tekrar . çiktim gece sabah jr sine gircem yine ayni terhane siz napmaya çalişiyosunuz . Bedava cash almak için böyle oyunlara başlamayin zaten aylik düzenli cash aliyorz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

OTP kendi kendine bloke olmaz. Hesabınızın erişmini kaybetmiş olabilir misiniz? Bazı kötü niyetli kişiler OTP'yi geçemiyor. Karşı tarafı bıktırmak adına sürekli OTP'yi bloke ediyorlar. Sabrı tükenen kişi ise OTP'yi kapatıyor ve hesabı soyuluyor.

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından sisteminize format atın ve hesabınızın şifrenizi değiştirin. İndirdiğiniz yazılımlara dikkat etmeyi de unutmayın.

Junior Member
    Nickname
    d3liveren
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WarnerBros
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Umarim dediğiniz gibidir. Neydüğü belirsiz sitelere girilmicek heralde artik. Yazilim indirmiyorum ama sitelerden kaynakli olabilir. Sanirim bi temizlemek şart.