Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member Sneaky__34's Avatar

Maradon Ft Giriş Pc Donma Sorunu Hk.

Üstten bildiri yazısı geçtiği anda FT giriş için tıklıyorum oyun 1.5 sn kadar donuyor ve ft ye giriş yapamıyorum.Bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar ? Laptop olup içerisinde GTX 1060 6 GB , i7 7700HQ felan filan var.Sağlam bir makine.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Oyun içerisindeki ayarları FT sırasında maksimum seviyeye getirmeniz lazım. Bunun için ;

F10 > Option > Graphic Option > FPS = 120 sona kadar sabitledikten sonra "Save Setting" yapmanız gerekiyor.

Öte yandan ekstra olarak bilgisayarınızı FT giriş sırasında ultra performansa alabilir ve arkaplanda çalışan tüm işlemleri sonlandırabilirsiniz.

Son olarak driverlarınızı güncel tutun ve oyunun "Yüksek Performanslı Nvidia" ile başlatmayı unutmayın.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Merhaba,
    Oyun içerisindeki ayarları FT sırasında maksimum seviyeye getirmeniz lazım. Bunun için ;

F10 > Option > Graphic Option > FPS = 120 sona kadar sabitledikten sonra "Save Setting" yapmanız gerekiyor.

Öte yandan ekstra olarak bilgisayarınızı FT giriş sırasında ultra performansa alabilir ve arkaplanda çalışan tüm işlemleri sonlandırabilirsiniz.

Son olarak driverlarınızı güncel tutun ve oyunun "Yüksek Performanslı Nvidia" ile başlatmayı unutmayın.
    FPS 120 de zaten de nvidia panelinden karıştırmayı deneyeceğim.Yüksek performans da bu şekilde GPU ve CPU:

Bu verilerden aklına bir şey geliyorsa ve paylaşırsan sevinirim.Cevabın için ayrıca teşekkürler.

Arkadaşlar çözüm önerisi olan var mı ? Ne yaptıysam olmadı.Hala ft ye giriş yapamıyorum.Tam tıklarken oyun 1.5 sn kadar donuyor.

Junior Member
    Bendede aynı sorun vardı kanatları kapatmayı deneyebilirsin

Yahu arkadaş bu nedir ? Nasıl kurtulacağız bundan? Ft giremez olduk.Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Windows 7 yapin. O sorun windows 10 ile alakalı.

Senior Member
    Sorun işletim sisteminden kaynaklı Windows10 sıkıntı çıkarıyor.(Windows8 ile ilgili bilgim Yok) Windows7 yüklerseniz sorununuz çözülür.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben de oyunda kasma var diye Windows 7ye döndüm. Windows 10 gereksiz ve bilgisayarı yoran bir dünya güncelleme yapıyor. Pişmanlık

çözüm önerisi laptopu çöpe at masaüstü al laptopla knightmi oynanır laptopta pazar yapılır 20 milyarlık laptopla 3 bin liralık masaüstü bilgisayarda knight oynarsan 3 bin masaüstü 2o liği havada karada ters döndürür düz çevirir tam 12 den performans olarak çakar geçer