Results 1 to 2 of 2

NttNow yeni güncellemeyle ilgili

Ben telefonuma yeni sunucular açılmadan nttnow u indirdim ve kurdum, hesabımla senkronize ettim fakat sunucuların açılış tarihinde girdiğimde o account 5 yıl önce banlanmıştı ve doğal olarak kullanmadım, bir yakınımın telefonunda başka accounta tanımlama yapıp onunla başka karakter kastım ve şimdi yeni gğncellemeyle karaktere girmek için her seferinde o yakınımdan kod söylemesini istemem gerekecek anlaşılan veya yeni telefon alıp, yeni hat alıp, yeni karakter kasmam gerekecek, böyle birşey yapmam mümkün değil

Öğrenmek istediğim şu an kullandığım telefonuma ksyıtlı olan banlı accountu kaldırıp, bir yakınımın telefonuna kayıtlı accountu şu an kullandığım telefona aktarabilecek miyim?

Bunu yapamayacaksam, ben ve benzer durum yaşayan bir çok oyuncu için (zorunlu olarak) maalesef knight online'ın sonuna gelmiş bulunmaktayız, aydınlatırsanız çok seviniriz boşu boşuna karakterimizi kasmaya devam etmeyelim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    NTTNow ile şu an için bir aktarım mümkün değildir. İleride tekrar bir düzenleme gelmesi durumunda gerekli duyurular yapılacaktır.

Tags for this Thread