Results 1 to 7 of 7

cheat reports yaparak tanlış mı yapıyoruz biz

biz oyunda illegal koxp macro olmasın temiz bir oyun oynayalım diyoruz gm lere yardımcı olmak adına cheat reports şikayet ediyoruz illegal oyuncuları cheat reports ilgilenmiyosunuz bile adam 24 saat macro koxp kullanıyor rezillikten başka birşey değil bu durum

Quote Originally Posted by Hyggelig View Post
    biz oyunda illegal koxp macro olmasın temiz bir oyun oynayalım diyoruz gm lere yardımcı olmak adına cheat reports şikayet ediyoruz illegal oyuncuları cheat reports ilgilenmiyosunuz bile adam 24 saat macro koxp kullanıyor rezillikten başka birşey değil bu durum
    hafta sonu bakılmıyor diye biliyorum

hafta içide aynı geç dönüş yapıyorlar adam 24 saate ne kazandıysa satıyor siteye çıkıyor hani oyuncu reportlamak bizim işimiz bile olmaması lazım ama biz bunla uğraşıyoruz zahmet olucak ama gm lerde hızlı işlem yapsın oyundan zevk alamaz duruma geliyoruz

Junior Member
    2 gün sonra dönüyorlar onda da oyun içi kontrol edilecektir deniyor yani banlanmıyorlar sizde kullanın ben kullanmayı düşünüyorum banlanmılmıyor sonuçta

ondan sonra yayında oyuncuları memnun edemiyoruz ne yapsak diyolar oyun oynuyamıyoruz ki bu yaratıklar yüzünden daha ne olsun

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben normalde vegada oynuyorum öylesine bi altarda char takıldım 2 gün. 3 gündür kecon, gavold ve lycanda aynı koxperper var. Artık makro koxp her ne kullanıyorlarsa yollarını bulmuşlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence boşuna neden dersen; Oyunu ve kendi hayatımızı kenara bırakıp 5 dakika hileyi video alıyoruz, programlarla bunu renderleyip vs sitelere upload ediyoruz internetimizin uploadını 20-25 dakika düşürüp ping yaratıyoruz. Konu açıp anlatıyoruz videoda gösteriyoruz ve cevap geliyor, "Oyun içi kontrol edilecektir." ardından konu kilit. Ben konumu takip etmek istiyorum neden konu kilitlenip arşivleniyor? Ben sürekli yeni konu açıp forum kirliliği mi yapıyım, ben belki konuya cevap vereceğim veyahut takipte kalmak istiyorum, neden kilit?

Zaten atılan videoda gösterilmesi gereken şeyler sağlandıktan sonra videoya bakılıp hala oyun içi kontrol edilecektir deniyorsa benim kişisel ricam etmeyin, ben şikayetimi geri çekiyorum, işlem filanda yapılmasın. Ben çekime harcadığım 5 dakika, renderlediğim 10 dakika ve upload ettiğim 25 dakikayı hiçe sayıp vazgeçiyorum, kuralları ihlal edebilirler benim için sorun yok, bana dokunmayan yılan bin yaşasın. Ben geçiyordum, arkadaşları gördüm kendi zamanımı hiçe sayıp insiyatifimi kullanarak böyle bir gereksiz bir videolu şikayette bulunmaya karar vermiştim, hiç gerek yokmuş.

Ayrıca ben adamlar yaparken bunu video alıp belgeleştirmişim daha neyin kanıtı gerekiyor, o an yapmış daha sonra yapmamış/yapmayacak olabilir oyun içi benim çektiğim videonun bir önemi yok o zaman sonrasında kontrol edecekseniz, ben böyle anlıyorum bu durumdan. Ve kişisel fikrim çekilen videoyu izleyip gerçekten anlayamıyorsanız lütfen işlem yapmayın, çağlayan adliyesinde bile 4-5 kere şikayetden vazgeçmiş biriyim, burada da şikayet yapılmamış sayılmasını rica ederim.

Herkese iyi oyunlar.