Results 1 to 5 of 5

Cr ye acilan konular

Dün CR 'ye konuy açıyorum bu sabah bu vatandaşlar ne yapmış diye gireyim diyorum konu yopajksdfojasflosajkfdlkajsdf
    Bir problem görürseniz lütfen bize bildirin.
    CR'ye konu açın arkadaşlar ilgilenecektir.

Açtık --->
    Kim ilgilendi?
    Gerçekten problem varmı açılan konuda yoksa biz yanlış mı gördük ?
    Sonuç nedir ?
    Ne olacak ?
    Açtığım konunun akibeti ne ?

Bugün chaosda 85 öldürme 5 ölme vardı , 71 öldürme 30 ölme vardı ...
    Bunları bildirecektim ama bildirmiyorum..
    Sizin umrunuzda değilse benimde değil ..
    KO dışındaki oyunları oynamaya devam kolay gelsin.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fenerbahcem1907umit View Post
    Dün CR 'ye konuy açıyorum bu sabah bu vatandaşlar ne yapmış diye gireyim diyorum konu yopajksdfojasflosajkfdlkajsdf
    Bir problem görürseniz lütfen bize bildirin.
    CR'ye konu açın arkadaşlar ilgilenecektir.

Açtık --->
    Kim ilgilendi?
    Gerçekten problem varmı açılan konuda yoksa biz yanlış mı gördük ?
    Sonuç nedir ?
    Ne olacak ?
    Açtığım konunun akibeti ne ?

Bugün chaosda 85 öldürme 5 ölme vardı , 71 öldürme 30 ölme vardı ...
    Bunları bildirecektim ama bildirmiyorum..
    Sizin umrunuzda değilse benimde değil ..
    KO dışındaki oyunları oynamaya devam kolay gelsin.
    aynı sorundan bende şikayetçiyim, 5 dakika da bir F5 attım , konuyu takipteydim. Hoppp direk arşive alındı, sorsan işlem yapıldı falan diyede moderatörler kendilerini savunur. bırak gm yorum atsın, ertesi gün 23:00'da at arşive. dün 00:00'a kadar gm yorum atmamıştı, gm demekki yorum atmış, moderatörde hemen arşive taşımız 5 dakika içerisinde. sonucu bile göremiyoruz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    CR'de sonuçlanan konular her gece 23 ila 00 saatleri arasında arşive kaldırılır. Arşive kaldırılmadan önce sonucunu kontrol etmelisiniz. Daha önce bildirdiğiniz raporları incelediğimde sadece chaos bildirimleri yapmışsınız ve muhtemelen hepsinde ilk 3 ya da ilk 5'e giren herkesi tpt diye raporlamışsınız. Derece yapan herkes hileci değildir, sadece hileci olduğuna emin olduğunuz durumları bizlere bildiriniz. Örneğin hiçbir raporunuzda 85 kill 5 death yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pervas1z View Post
    aynı sorundan bende şikayetçiyim, 5 dakika da bir F5 attım , konuyu takipteydim. Hoppp direk arşive alındı, sorsan işlem yapıldı falan diyede moderatörler kendilerini savunur. bırak gm yorum atsın, ertesi gün 23:00'da at arşive. dün 00:00'a kadar gm yorum atmamıştı, gm demekki yorum atmış, moderatörde hemen arşive taşımız 5 dakika içerisinde. sonucu bile göremiyoruz.
    Konunuz dün "Yesterday, 05:35 AM" saatinde sonuçlandırılmış, gece 23:00'e kadar çok rahat kontrol edebilirmişsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Konunuz dün "Yesterday, 05:35 AM" saatinde sonuçlandırılmış, gece 23:00'e kadar çok rahat kontrol edebilirmişsiniz.
    Yemin billah olsun , 5 dakkada bir f5 attım. siz arşive taşıdıktan sonra gm arşive yorum atıyorsa birşey diyemem. Allah var görmedim. En son bi moderatör ilgilenilecektir yazısı vardı.