Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Question Yeni güncelleme sonrası Nttnow uygulması hakkındaki belirsizlik.

Bir sonraki güncellemeyle, hesaplarınız başka bir güvenlik adımı düzenlediğiniz için, NTTNow uygulaması ve Knight Online hesabınız entegre çalışacaktır. Oyuna giriş yaptığınızda, NTTNow'dan bir ayarlama bildirimi alacaksınız ve NTTNow uygulamasında giriş aktivitesini onayladıktan sonra oyuna giriş yapabileceksiniz.

Başkasının telefonuna / telefon numarası verilir hesaplara destek verileyecektir. Lütfen hesabınızı kullanarak olmayan telefon numaralarını / telefonlarla doğrulamayın.

Demişsiniz de, telefonunda kişi gibi bende Nttnow uygulamasında telefon numarasımı başına 0 odada kaydettim ve uygulama kitlendi. Mecburen yeni servera geçmek için telefon numarasına Nttnow indirdim onunla kayıt oldum ve şuan hali hazır da hala oynuyorum. Güncellemeden sonra ben hesabıma giremez miyim? Başta 0 ayarlanıyor kendi uygulamamı sıfırlanıyor tekrardan 0 koymadan kaydetme şansım yok mu?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başına 0 koyan kullanıcıların telefon numaraları sistemden temizlenmişti.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Başına 0 koyan kullanıcıların telefon numaraları sistemden temizlenmişti.
    Sitedeki ticaret numarası ile NTTnow kurulan numara farklı olursa bir problem yaşanacak mi?

Tags for this Thread