Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: CR Hk.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by theDreadweepKO View Post
    CR'ye macro ile ilgili 2 kişi reportlamıştım. 2 side incelenecek dendi. Bir konum, nihai bir sonuç elde edemeden arşive kaldırılmış sanırım. Diğeri de incelenecek dendi ve hala bekliyorum. Arşive kaldırılan ve şuan devam eden işlem ile ilgili gelişmeyi öğrenme şansım var mı?
    Makro raporlarında kanıt %100 değilse ve oyuncu oyun içi kontrol edilecek yazılmışsa oyuncu Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilir. Makro kullanıyorsa hapis veya inisiyatife göre daha yüksek bir ceza alabilir. Kullanmıyorsa ceza almaz.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Makro raporlarında kanıt %100 değilse ve oyuncu oyun içi kontrol edilecek yazılmışsa oyuncu Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilir. Makro kullanıyorsa hapis veya inisiyatife göre daha yüksek bir ceza alabilir. Kullanmıyorsa ceza almaz.
    Kanıt olarak kullanan kişilerin yayınlarından klip aldım. Macro var ya da yok orası yetkililerin kontrol edip sonuca varacağı bir konu fakat kullanmıyorsa bile reportladığımız konuda belirtilirse, reportlayan kişi olarak bende sonucun ne olduğunu öğrenmek isterim.
    DN: Şuan incelenek denip bekletilen konumda reportladığım kişi canlı yayında bariz bir şekilde hala macro kullanmaya devam ediyor.
    Last edited by theDreadweepKO; 02-03-2019 at 10:56 AM.
    Kazanmak yada kaybetmek önemli değildir; iyi dövüş, saygı duysunlar.
    Cheat Reports Kullanımı

Senior Member
    Rica ediyorum, daha önce de oldu bu olay, rapor sonuçlanmadan arşive kaldırılıyor. Bakın bu durumdan şikayetçi olan başka kullanıcılar da var. CR ye gerçekten özen ve önem gösterilmediğini düşünüyorum. Son açtığım raporun akıbetini öğrenebilir miyim ?

Senior Member
    +++++++ destek bekliyorum.

Senior Member
    Yetkililerden rica ediyor ve destek bekliyorum.

Senior Member
    Oyuncu ana avrat düz gitti, ve şu an oyunda online, Cheat reportta herhangi bir bilgi verilmeden konu arşive taşındı. Yetkililerden tekrar incelenmesini rica ediyorum

Page 2 of 2 FirstFirst 12