Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Bronz vs Dc Premium

Selam Arkadaşlar. Toplam 20 saat Bronz 20 saat Dc premium ile farm yaptım. 20 saat lik bronz premium toplam 55 m kazandırdı. Dc premium ise 20 saat sonunda 60,5 m kazandırdı. Şimdi geçen günler içerisinde Twitch de gm arkadaşlar drop düşüşlerinler bir değişiklik olmadığını söylediler. Şimdi Ben bakıyorum Dc premium aldığım günden bu zaman kadar bronz premium ile arasında hiçbir fark olmadığını gördüm. açık olmak gerekirse neden 2200 cash verip dc premium alıyoruz anlamadım. şuan benim düşüncem dc premiumun bir anlamı yok gibi. veya dc premiumda bir sıkıntı var.

Gereksiz diyen arkadaşlar çok olur yaptığım yoruma. ama ya droplarda bir sıkıntı var, yada premiumda. Ama geçen gün twitch de arkadaşların dediği gibi benimde düşüncem dropları düşürdüler.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Kanıtın var mı?

Senior Member
    Çöp dropları ile bunu kıyaslayamazsı. bf de bronze pre ile aynı sayıda dene ondan sonra farkı anlayacaksın.

Şunu anlamalısın ;
    Dc premıum drop oranını %100 arttırınca bir mobdan %1 ihtimalle düşen drop %2 ihtimalle düşer.
    İnternete bile aylık 80₺ verirken oyunda premıuma neden 200₺ verdiğini sorgula bence bir evin aylık fatura gideri 200₺.

Junior Member
    Quote Originally Posted by lSayMyNamel View Post
    Şunu anlamalısın ;
    Dc premıum drop oranını %100 arttırınca bir mobdan %1 ihtimalle düşen drop %2 ihtimalle düşer.
    İnternete bile aylık 80₺ verirken oyunda premıuma neden 200₺ verdiğini sorgula bence bir evin aylık fatura gideri 200₺.
    Haklısın arkadaşım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Kanıtın var mı?

Sende Deneye Bilirsin Arkadaşım.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    RNG olayını kavramanız lazım , şans faktörüde burada etkili evet dc premium etkili an ak birde sizin şansınızda burads etkili drop ratesi düşük farm slotlarında bazen diğer premiumlar ile daha çok drop alma şansınız var ancak dropları belli olan slotlarda bifrost ghost warrior shadow jrdeki moblar gibi sabit droplu moblarda farkı hissedebilirsiniz. İyi forumlar.