Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: Dolandircilik

Senior Member
    Quote Originally Posted by xSanchou View Post
    Merhaba,

Az önce "Oto Loot" basılmış köpek satın almak istedim. " JusticeForALL" isimli kullanıcı ile fiyat olarak anlaştık. Köpeğin Loot süresinin daha 1 ayı olduğunu söyledi. Trade'i gerçekleştirdik köpeği bastım ve "OTO LOOT"unun olmadığını fark ettim. Durumu kullanıcıya söyledim. PM'İNİ kapattı. ardından 3 dakika sonra oyundan çıktı. Bu Dolandırıcı hakkında gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum.

Gerekli SS'ler linklerdedir. GMLERİN BU DOLANDIRICI İÇİN YAPTIRIM UYGULAMASINI BEKLİYORUM...
    Üstadım kızma aklıma 16-17 yaşlarındayken bilmeyenlere delos anahtarlarını pelerin anahtarı diye sattığımız ve/veya satmaya çalıştığımız zamanlarımız geldi. İstemsizce konuyu okuyunca gülümsedim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/foru...-Cheat-Reports yetkili olmayan kişilerin link atmasıda yasak ancak işin görülsün forum içi link olduğu için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum
    teşekkür ederim dostum

Junior Member
    Quote Originally Posted by OhhGood View Post
    Bu dolandırıcılık sayılmaz cahillik daha ön planda. Herhangi bir foruma oto loot basılı hayvan alınır mı diye sorsan zaten alınamayacağı cevabını alırdın.
    dostum ben bu oyuna 13 sene önce başladım belki de o zamanlar çoğunuz yoktu. çok sonralar geldi köpekler möpekler ben zaten bırakalı 5-6 yıl oldu nerden bileyim satılmadığını yeni server geldi diye başladım. sen böyle kahpelikleri dolandırıcılık değil cahillik olarak mı algılıyorsun ?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread