Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Dolandircilik

Junior Member

Dolandircilik

Merhaba,

Az önce "Oto Loot" basılmış köpek satın almak istedim. " JusticeForALL" isimli kullanıcı ile fiyat olarak anlaştık. Köpeğin Loot süresinin daha 1 ayı olduğunu söyledi. Trade'i gerçekleştirdik köpeği bastım ve "OTO LOOT"unun olmadığını fark ettim. Durumu kullanıcıya söyledim. PM'İNİ kapattı. ardından 3 dakika sonra oyundan çıktı. Bu Dolandırıcı hakkında gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum.

Gerekli SS'ler linklerdedir. GMLERİN BU DOLANDIRICI İÇİN YAPTIRIM UYGULAMASINI BEKLİYORUM...
    Last edited by ScORp_LiON; 02-03-2019 at 11:20 AM.

Senior Member
    yeri burası değil kardeşim crye şikayet etmen gerek sen yenisin sanırım biraz seni bu oyuna başlatan kişiye sorsaydın ilk eşya alırken

Junior Member
    biladerim ben bu oyunu 5 sene önce oynuyordum. bilip bilmeden konuşma oynadığım dönemlerde de pek forumda takılmıyordum cr'yi bulamadım

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Adam CR için yenisini dememiş. Orada seni yönlendirmiş. Yenisin deme sebebi oto lootlu köpek satılmıyor oyunda. Onu kastetmiş

Senior Member
    Quote Originally Posted by xSanchou View Post
    biladerim ben bu oyunu 5 sene önce oynuyordum. bilip bilmeden konuşma oynadığım dönemlerde de pek forumda takılmıyordum cr'yi bulamadım
    sanırsın alay ettik ne bilim önceden oynadığını forumda yeni olabilirsin lootlu satılmadığını da bilmiyorsan ki ben seni oyuna yeni başlamış biri olarak düşündüm ve forum hesabı 2019 kayıtlı ben sana bilgi vermek istiyorum sen ne anladıysan artık hiç böle bi cevap beklemiyordum

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    sanırsın alay ettik ne bilim önceden oynadığını forumda yeni olabilirsin lootlu satılmadığını da bilmiyorsan ki ben seni oyuna yeni başlamış biri olarak düşündüm ve forum hesabı 2019 kayıtlı ben sana bilgi vermek istiyorum sen ne anladıysan artık hiç böle bi cevap beklemiyordum
    kusura bakma gerginim biraz yanlış anlamış olabilirim. sinirim daha yeni geçiyor dediğim gibi bırakalı çok uzun zaman oldu çok fazla şey değişmiş. loot'lu satılmadığını bilmiyordum. teşekkür ederim yardımcı olduğun için doğru o dolandırıcıyı nereye report edebilirim. tekrardan kusura bakma

Senior Member
    https://forum.nttgame.com/forum/foru...-Cheat-Reports yetkili olmayan kişilerin link atmasıda yasak ancak işin görülsün forum içi link olduğu için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

lootlu kopek satılmıyor kardesım biraz akıllı olun

Bu dolandırıcılık sayılmaz cahillik daha ön planda. Herhangi bir foruma oto loot basılı hayvan alınır mı diye sorsan zaten alınamayacağı cevabını alırdın.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Otomatik toplama eşyası açılmışsa veya köpeğin üzerindeyse takas olmuyor.

Tags for this Thread