Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    çok iyi yapmışlar ellerine sağlık bizdede var 1000 liralık maouvs biz neden kurmadık makro enayimiyiz senmi akıllsın ohh iyi olmuş
    ne alakası var kardeşim birincisi donanımsal makronun yasak olduğunu bilmiyordum diyorum ikincisi donanımsal makro kullanımının cezası hapis cezası olarak her yerde yazmakta beni neden banlıyorlar.

Senior Member
    geçmişin kirlidir ne bileyim ben belki 10 char banlattın belki 5 char hapse girdi gm senlemi uğraşacak basmıştır banı iyi olmuş

Quote Originally Posted by ToruC View Post
    geçmişin kirlidir ne bileyim ben belki 10 char banlattın belki 5 char hapse girdi gm senlemi uğraşacak basmıştır banı iyi olmuş
    Ya kardeş bi işine bak geçmiş falan yok 10 sene sonra oyuna dönmüşüm kuralda yazan da hapis cezası. Sen ne bik bik ötüyorsun iyi olmuş bilmem ne.

Arkadaşlar makro kullanan kullansin fakat benim sikintim o degil ben kullanmadigim halde sabaha kadar elle gb kasmaya calisiyorum adamlar surekli sikayet edicem tarzinda sikayet ediyorlar slotlarda kasamaz oldum..

Junior Member
    En azından yeni serverlarda makro için olan ban politikası değiştirilmelidir. Şuan hiçbir caydırıcılığı yok kimse hapse girmekten korkmuyor çünkü 5 kere yakalanma şansı var ve makroyla 1000 cashi birkaç saatte rahat kasar adam. 5 hapisten 3 e düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum. 2 kere hapse girilsin sonra perma ban. Tabi bu yazdıklarım donanımsal makro için. Yazılımsal makro direk perma banlanmalı. Pythonda bir yazılım yazarım üstüm dolduğunda gider boşaltır gelir genie başlatır, otomatik maden yapar vs. bunlar TPT den farksız şeyler

makrodan banlanan ve yasaklanan kişilere bakıyorumda ne kadar adaletsiz bir düzen var görüyorum youtube e baktıgımda 100 lerce video var catır catır macro kullanıldıgı alenen ortada ve bu kişilere yapılan hizmetler akıl tutulması

Genie Altı Macro Kullanımı Kapatmaktan Okadar Basitki 2 kod yazılacak sadece Çözüm : Genie Aktif Edildiginde Atak skilleri Karartılacak Hepsi Bu kadar basit Neden Bu kadar insanı Madur ediyorsunuz Oyunda Bir Acık Varsa Bunu yasaklamak Yerine neden Çözüm Üretilmiyor Ozaman Bu Macro Ve hapis Olayında Akılma Tek Birşey Geliyor Bu işi Gelir Kapısı Olarak Görmüşsünüz. Yazık Bu insanlar Çözüm Üretin

Genie alti makroya lanet olsun. Zamanini verip item yapiyorsun slotta guclu olmak icin adam genie alti makro acip senden yari itemle slotu kapiyor. Seytana uydum bir an neymis bu bakiyim dedim sonra karakterimi cok sevdigimi ve kaybetmek istemedigimi dusunup slottan ayrildim. Lutfen buna bi cozum bulunsun artik itemi olan emek veren slotta kalsin.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Herkes aynı ağıtları yakıyor. Neymiş efendim "hapis cezası atılması gerekliymiş onu göze almışlar" kardeşim yeni serverda oynuyorsunuz Gb fiyatı 150 tl yani macro ile günde 1 gb kassan 2 hapis cezasını ödüyorsun zaten siz akıllısınız diye GMler aptal da bunu anlamayacak mı sanıyorsunuz ? Gm insiyatifi diyor orada diyorsunuz GM banlanma gereğini duymuş bu onun insiyatifi hala neyi savunuyorsunuz ? Ne yapmaları gerekiyordu siz durmadan hapse girip çıkıp oyunda cezaya ödediğinin 5 katını kasacaksın ve adamlar buna izin verecek kadar aptal mı ? Pişkin pişkin bi de slota genie koyuyormuş da başkası gelip elinden slotu alınca geniesi boşa gidiyormuş bu yüzden macro kuruyormuş. Karşındaki adam değil mi bi tek siz misiniz adam ? Adalet sadece sizden tarafa mı işleyecek ?

Banned
    Atacağım 2 tane Video'yu ÇOK İYİ izleyin GENEİ açarak +75 karakterlerin bile seri dönemediği slotu 73 lwl karakterlerin Genei altı MAKRO ile nasıl seri döndüğünü göreceksiniz..
    MAKRO KULLANAN TESPİT EDİLDİĞİ AN BANLANMALIDIR...
    Last edited by GamesDepot; 02-04-2019 at 09:19 AM.

benim demek istedigim su.Makro kullanan herkes banlansin o zaman.Kimisi hapise gonderiliyor,kimisi gormezden geliniyor burada makrodan suresiz ban yiyenin ne sucu var ? madem herkes banlansin ban politikasi degissin.