Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Exclamation Makro Yazılımı Kullanımı HK.

Merhabalar,

Ban politikası hakkında aşağıda ki postunuz mevcuttur.

https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1

Bu linke göre makro yazılımı kullanımının cezası 4. ceza ya kadar disiplin zindanıdır ve 5. ceza ise hesabın süresiz kapatılmasıdır.

İlk olarak Böyle bir konu açmak istememiştim, ancak gm lerinin kafasına göre kural ilan edip kendi yasalarını uygulamaya çalışması realitede tamamen despotluktur. Ben saygıyla ticketlarımı attım, mesajlarımı attım ancak öyle bir sistem mevcut ki tamamen kendi kafalarına göre yönettikleri bir ortam oluşturmuşlar, cevap yazmaya bile tenezzül edilmiyor otomatik cevaplar atılıyor, insanlar paralarıyla cash alıyorlar, yani bir nevi tüketiciler, ancak nedense olay çok farklı işliyor.

Bakın yukarıda gönderdiğim 9. madde; 3rd yazılım ile makro yazılımını ayırıyor, ancak @Eryudes diyor ki makro yazılımı 3rd yazılımdır. Şimdi senin lafın mı kanun, yoksa ban politikası diye belirlediğiniz yazı mı ? Bu çelişki nereden kaynaklanmaktadır?

Evet en altta GM inisiyatif alarak cezayı azaltabilir ya da arttırabilir diyor, ancak tekrar söylüyorum, şuan bunların yaptıkları inisiyatif değil, düze düz egodur, egolarından kaynaklanan despotluktur.

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Hesabım 2. kez kullanımdan hapise atılmalıdır, ban değil.
    Ya forumda kurallarınızı değiştirirsiniz, ya da kafanıza göre işlem yapmazsınız. Bu olay böyledir.
    Makro kullanırken hapis cezasını göze almıştım, cashimi verip cezasını çekerim dedim ancak şuan herkese verilen ceza, dediğim gibi inisiyatif değildir.

Teşekkürler,
    İlginizi rica ederim.

Hesap:
    Server: Sirius
    Karakter: LORDOAS
    Last edited by GamesDepot; 02-02-2019 at 09:03 AM.

Aynı sıkıntı bende de mevcut ben yazılım vs kullanmadım mouse ile makro yaptım. Beni de blockladılar hapis cezası almadım. Bu nasıl iş anlamadım
    Hesap:
    Server: Altar
    Karakter: SexMachine
    Last edited by GamesDepot; 02-02-2019 at 09:09 AM.

Herkez bileginin hakkiyla oynarken siz makrodan 1 kere hapse dusmusunuz 2. Ye ban yedin diyemi bukadar kizdin ya bu nasil bir kafa bu nasil bir ego senin gibi illegal oyunculara ip ban bile atilmasi yeridir bide gelmisin piskin piskin kurallara dem vuruyosun senin hic haysiyetin yokmu

makrolara öcü olarak bakıyorsunuz, makrolar hayatın her yerinde vardır. ben yazılımcıyım, ve hayatında hiç iş hayatında bulunmadığın gayet belli oluyor. mesela sen hiç borsada duydun mu ya bu adamlar makro, programla işlem yapıyor, yasaklayın işlem yapamasın denilmesini? ben kimseyi rahatsız etmeden, kendi sebeplerimce makro kullandım, genie kullanıyoruz, charı slota bırakıyoruz, afq olup gidiyoruz ama başka biri gelip slota geliyor sonra tüm gün boyunca genie boş boş çalışıyor. önce genie nin atack hızı arttırılsın, kimse sonra genie altı makro kullanmaz. bu işler böyledir arkadaşım, ve dediğim gibi eğer makronun cezası ban yazıyor olsaydı ben makro kullanmazdım. bu noktaya dikkat et.

macro yazılım kullananları süresiz banlamaları lazım hapis kaldırılsın kurallara uymayanlar macro koxp gibi proğram yada donanım kullananlar sınırsız banlansın aksi taktirde arkadaş gibi çok düşünen çıkacak parasını verir çıkarım gibi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Foruma konu açmanız da hesabınızda yaşadığınız problemi çözmez.

Hesap ID'lerini herkesin görebileceği yerlerde paylaşmayın.

Biletlere otomatik yanıt verilmemektedir.
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.
    Sabit konu üzerinden devam edebilirsiniz Ceza Alan Oyuncular Hakkında 127

Başka konu açmayın lütfen.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuyu ve yorumlarınızı okudukça hayrete kapıldım. Birincisi haklı değilsiniz, ikincisi o kadar legal oyuncunun hakkını gasp edip bu kadar rahatsınız, üçüncüsü pişmanlık içinde olduğunuz bir konu açıp yaptığınızın bir hata olduğunu kabullenip bir daha yapmayacağınızı yazmak yerine yok yazılımcıyım yok makro her yerde var borsa saçmalıklarından tutun yok Gm egosuymuş, para yatırmayı göze alıp kullanmışsın diye uzayıp gidiyor. Biz oyunculara güzel, oynanabilir ve sizin gibi oyun düzenini bozan insanlardan arındırılmış bir oyun sunmayı hedefliyoruz. Bu cezayı kim verdiyse eline sağlık diyorum.

Bu oyunun oyun olduğunu öğrenemiyor, algılayamıyorsanız ya hiç girmeyin ya da böyle saçma konular açmayın. Benim param var dilediğim kadar hapisten çıkarırım, yok öyle bir dünya.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member mert5505's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Eryudes'in dediğinden direk alıntı yapıyorum ; Donanımların yaptıklarına gelecek olursak bununda cezası mevcuttur. GM'lerin inisiyatifine ve oyuncunun durumuna bağlı olarak hapis cezası olmadan süresiz olarak bu hesaplar kapatılabilmektedir. ( 01-31-2019, 03:42 PM )
    Anvil = 1 + rand( ) %5 ;

ben pişman olup olmadığımı dile getirmedim, evet cezasının ban olduğunu bilseydim makro kullanmayacaktım. pişman olacaktım. genel olarak okuduğunuzu anlamama sorununuz var galiba. ben knight için makroları savunmuyorum. sadece makronun aslında burda herkesin savunduğu kadar illegal birşey olmadığını anlatmaya çalışıyorum.evet oyun kurallarına göre yasaksa bunun her türlü cezasını çekerim. ben size ban politikasını gösteriyorum, çelişki olduğunu anlatmaya çalışıyorum, derdimi anlatmaya çalışıyorum, siz bana hala hakaret etmeye çalışıyosunuz. hala konunun odak noktasını kaçırıyorsunuz.
    diyorum ki eğer ki gerçekten makro yazılımın cezası ban ise ban politikasını değiştirin, ben ona harfiyen uyacağım, cezamı kabulleneceğim. ama önce yazdığınız şeylere göre davranın, kafanıza göre değil.

Quote Originally Posted by mert5505 View Post
    Eryudes'in dediğinden direk alıntı yapıyorum ; Donanımların yaptıklarına gelecek olursak bununda cezası mevcuttur. GM'lerin inisiyatifine ve oyuncunun durumuna bağlı olarak hapis cezası olmadan süresiz olarak bu hesaplar kapatılabilmektedir. ( 01-31-2019, 03:42 PM )
    ban politikasından da böyle bir anlam çıkıyor, ancak benim belirtmek istediğim şuan inisiyatif alınmadan kullanıcıların banlanması olayı.