Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    benim demek istedigim su.Makro kullanan herkes banlansin o zaman.Kimisi hapise gonderiliyor,kimisi gormezden geliniyor burada makrodan suresiz ban yiyenin ne sucu var ? madem herkes banlansin ban politikasi degissin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by carpatias View Post
    benim demek istedigim su.Makro kullanan herkes banlansin o zaman.Kimisi hapise gonderiliyor,kimisi gormezden geliniyor burada makrodan suresiz ban yiyenin ne sucu var ? madem herkes banlansin ban politikasi degissin.
    Macro = koxp bence de 999 diye tabir edilen süresiz ban olmalı hepsine adam ayrımı yapılmaksızın.

Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Macro = koxp bence de 999 diye tabir edilen süresiz ban olmalı hepsine adam ayrımı yapılmaksızın.
    suresiz ban gelene kadar bence makrodan suresiz ban yiyenlerin cezasi hapis ile degistirilmelidir.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Macroculaf koxpircilar gelip kullandık ama 999 nedir kardesim önce hapse atın çıkarıp tekrar kullanalım diye konu açıyor iki gündür Güler misin sabahami bırakırsın ibretlik

Senior Member
    forum gün gittikçe ilginçleşiyor. bu arkadaşlar trafik cezaları artınca, yanlamaya devam edip devlete sövenler gibi. hem suclular hem de hakkımı arayacağım diyorlar kardeşim. istediğin yere git. eğer dava filan açarsan karşı dava ile nttgame senden para da alır. çünkü sen illagal iş yapmışsın. biz legal oyuncuların hakkını yemişsin. üstüne neden ban yedim diyorsun

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234