Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mr_SpawN View Post
    Ben altar severinde oynuyorum. Arkadaş a item ve gb verdim geri alma sözüyle şuan itemleri mi ve gb veri vermiyor. Telefon numarası var şahısın wp den vermıyorum dediğinin belgeleri ve engellemesi var. bu konu hakkında bana yardımcı olabilirsiminiz
    Oyundaki hiçbir eşyayı karşılığını almadan kimseye vermeyiniz. Bunun sorumluluğu direkt olarak size aittir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    ben verdim adama adam üzerine yatıyor belgelerı de var tekrar verecegıne dair vermiyor. yasal işlem başlattıracağım ve verdıgım kısının hesabının banned olmasını istiyorum. bu resmen dolandırıcılığa gırıyor.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    iyi olmuş üzülmüyorum artık sizin gibilere

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben altar severinde oynuyorum. Arkadaş a item ve gb verdim geri alma sözüyle şuan itemleri mi ve gb veri vermiyor. Telefon numarası var şahısın wp den vermıyorum dediğinin belgeleri ve engellemesi var. bu konu hakkında bana yardımcı olabilirsiminiz
    kendi elinle vermişsin. hiçbir sonuç olmaz. kimseye güvenmeyeceksin kardeş.

Senior Member
    ben verdim adama adam üzerine yatıyor belgelerı de var tekrar verecegıne dair vermiyor. yasal işlem başlattıracağım ve verdıgım kısının hesabının banned olmasını istiyorum. bu resmen dolandırıcılığa gırıyor.
    ne kadar gb ve item verdiniz merak ettim?

Senior Member
    geçmiş olsun kimseye güvenmemen gerekirdi

burda dolandırılık unsuru yok çünkü kendin vermişsin

reeldede elinde senet menet vb şeyler olmadan geri vereceğim dedi diye savcılığada gitsen sonuç alamazsın diye düşünüyorum

genede denemeden bilinmeyecek şeyler konuya cevap olarak bizleri de bilgilendirisen sevinirim

Senior Member dawt53's Avatar
    Şu pm atanlara KALICI(KALICI)KALICI ip ban atmayı ne zaman düşüneceksiniz çok merak ediyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dawt53 View Post
    Şu pm atanlara KALICI(KALICI)KALICI ip ban atmayı ne zaman düşüneceksiniz çok merak ediyorum
    Ele geçirdikleri hesaplardan pm atıyorlar, kendilerine ait hesapları yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

+7 ib ve 5m ile kurtarmışsın. Hatta bence ucuz bile yırtmışsın. Bu saflığa milyarlarda gidebilirdi.